lew morski

Artykuły - Lew morski (1)

Filmy - Lew morski (17)

 • Lew morski załapał się na darmowy przejazd. Ludzie skusili go rybą

  Okazuje się, że o pasażera na gapę nie trudno nawet na pełnym morzu. Pewien lew morski wykazał się wyjątkowym sprytem. Nie dość, że skorzystał z darmowej podwózki, to jeszcze przekąsił smakowicie wyglądającą rybę. Taki to pożyje!
 • Lwy morskie z zoo w Saint Louis uwielbiają ścigać się… z samochodzikami

  Pandemia koronawirusa dostarczyła pracownikom zoo w St Louis nowych obowiązków. Jednym z nich jest urozmaicanie czasu lwom morskim, które na co dzień przyzwyczajone są do kontaktu z odwiedzającymi. Świetną rozrywką okazały się dla nich zdalnie sterowane samochodziki! Zwierzęta radośnie ścigają się z zabawką i nie spuszczają jej z oka.
 • Pomogli lwicy morskiej. Wałęsała się daleko od domu

  Trudne zadanie miał szeryf i służby weterynaryjne w hrabstwie Cowlitz w Stanach Zjednoczonych. Na jednej z wiejskich dróg wałęsała się samica lwa morskiego. Oddaliła się około 3 kilometry od najbliższej wody. Trudno było ją przekonać do wejścia do klatki, ale w końcu ta sztuka udała się ratownikom. Po wszystkim mogli odwieźć lwicę w bezpieczne, wodne środowisko.
 • Towarzyski lew morski nie chce puścić się motorówki

  Pasażer na gapę! Towarzyski lew morski przyczepił się do motorówki i nie chciał się puścić. Najwidoczniej spodobała się mu ta atrakcja, a turystom tym bardziej. Liczył na dobry kąsek? (STORYFUL/x-news)