Leszek Laszkiewicz

Artykuły - Leszek Laszkiewicz (127)

 • Leszek Laszkiewicz: Hokejowa SMS jest do rozwiązania

  Leszek Laszkiewicz: Hokejowa SMS jest do rozwiązania

  Ostatnio ożywiła się dyskusja na temat tego, czy kadra PZHL do lat 23 powinna nadal występować w Polskiej Hokej Lidze. Przeciwnicy tego pomysłu wskazują na jej słaby poziom sportowy i małą atrakcyjność meczów z jej udziałem. Legendarny przed laty napastnik, a dziś asystent trenera JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - Leszek Laszkiewicz ma inne zdanie. - To nie kadra do lat 23, tylko SMS jest do rozwiązania - podkreśla.
 • Hokejowe MŚ. Leszek Laszkiewicz: Oczekuję awansu reprezentacji Polski

  Hokejowe MŚ. Leszek Laszkiewicz: Oczekuję awansu reprezentacji Polski

  - Oczekuję awansu. Każde inne miejsce będzie można uznać za porażkę - powiedział przed zaczynającymi się w niedzielę hokejowymi mistrzostwami świata dywizji 1B Leszek Laszkiewicz, były reprezentant Polski, a obecnie dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie. Pierwszy mecz - z Holandią w niedzielę o godz. 19.
 • Olimpijczycy przeciwni lidze open: To śmierć polskiego hokeja

  Olimpijczycy przeciwni lidze open: To śmierć polskiego hokeja

  - Apelujemy do ministra sportu, środowiska hokejowego oraz klubów: Nie wyrażamy zgody na wprowadzenie ligi open dla obcokrajowców. To będzie oznaczać śmierć polskiego hokeja - takie oświadczenie wydali byli nasi znakomici zawodnicy oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Zawodników Hokeja na Lodzie.
 • PHL. Liga open dla obcokrajowców? Leszek Laszkiewicz mówi: Nie!

  PHL. Liga open dla obcokrajowców? Leszek Laszkiewicz mówi: Nie!

  Były kapitan reprezentacji Polski i największa gwiazda Polskiej Hokej Ligi w ostatnich latach - Leszek Laszkiewicz wystąpił z głośnym apelem przeciwko pomysłowi wprowadzenia ligi open dla obcokrajowców. Prezentujemy propozycje, które obecny dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie przedstawił w serwisie internetowym klubu.
 • Leszek Laszkiewicz: Jestem całkowicie spełniony

  Leszek Laszkiewicz: Jestem całkowicie spełniony

  "Cieszę się, że do +czterdziestki+ udało mi się utrzymać wysoki poziom. Jestem z tego dumny i czuję się całkowicie spełniony" - powiedział w wywiadzie dla PAP Leszek Laszkiewicz, jeden z najlepszych hokeistów ostatnich lat, który z powodów zdrowotnych musiał zakończyć karierę.
 • Legendarny hokeista Leszek Laszkiewicz zakończył karierę w wieku 40 lat

  Legendarny hokeista Leszek Laszkiewicz zakończył karierę w wieku 40 lat

  Legendarny napastnik hokejowej reprezentacji Polski Leszek Laszkiewicz zakończył karierę. W "Biało-Czerwonych" rozegrał 216 meczów, zdobywając w nich 89 goli i 61 asyst. W hokejowej ekstraklasie rozegrał 856 spotkań, w których zdobył 1065 punktów za 509 goli i 556 asyst. Skończył granie tam, gdzie zaczął - w JKH GKS Jastrzębie-Zdrój.
 • Hokejowe MŚ. Leszek Laszkiewicz ocenił mecz ze Słowenią

  Hokejowe MŚ. Leszek Laszkiewicz ocenił mecz ze Słowenią

  ​- Chłopaki zostawili serducho na lodzie - tak podsumował wygraną polskich hokeistów ze Słowenią 4-2 na rozgrywanych w Budapeszcie mistrzostwach świta dywizji IA były kapitan reprezentacji Leszek Laszkiewicz.
 • Hokejowa reprezentacja. Laszkiewicz: Naszym celem będzie utrzymanie

  Hokejowa reprezentacja. Laszkiewicz: Naszym celem będzie utrzymanie

  Czy hokejowe Orły mają szansę na powrót do elity? - W tym roku naszym celem będzie utrzymanie – tak były reprezentant Leszek Laszkiewicz ocenia szanse hokejowej reprezentacji Polski w rozpoczynających się w niedzielę w Budapeszcie mistrzostwach świata Dywizji 1A.
 • PHL. Leszek Laszkiewicz: Dziesięciu obcokrajowców? To strzał w głowę!

  PHL. Leszek Laszkiewicz: Dziesięciu obcokrajowców? To strzał w głowę!

  - Dziesięciu obcokrajowców? To strzał w głowę! - tak propozycje zmian w Polskiej Hokej Lidze ocenia Leszek Laszkiewicz, który jest rekordzistą polskiej ekstraligi pod względem ilości zdobytych punktów.
 • PHL. Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 3-4 po karnych

  PHL. Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 3-4 po karnych

  Hokeiści JKH GKS Jastrzębie sprawili niespodziankę i pokonali w Krakowie Comarch Cracovię 4-3 po rzutach karnych w czwartkowym meczu 28. kolejki Polskiej Hokej Ligi.

Filmy - Leszek Laszkiewicz (1)