Leszek Czarnecki

Artykuły - Leszek Czarnecki (19)

 • Afera GetBack: Będzie aresztowanie Leszka Czarneckiego?

  Afera GetBack: Będzie aresztowanie Leszka Czarneckiego?

  W poniedziałek Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia rozpozna wniosek Prokuratury Regionalnej w Warszawie o tymczasowe aresztowanie Leszka Czarneckiego w związku z tzw. Aferą GetBack. Nieoficjalnie PAP dowiedziała się, że miało to związek z zatrzymaniem Romana Giertycha, głównego adwokata biznesmena, którego Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało przed gmachem Sądu Okręgowego w Warszawie 15 października w związku z postępowaniem prowadzonym przez Prokuraturę Regionalną w Poznaniu.
 • KNF domaga się odwołania Leszka Czarneckiego

  KNF domaga się odwołania Leszka Czarneckiego

  Komisja Nadzoru Finansowego domaga się odwołania przewodniczącego rady nadzorczej Idea Banku Leszka Czarneckiego z rady - poinformował bank w komunikacie
 • "Puls Biznesu": Czarnecki na celowniku ministra Ziobry

  "Puls Biznesu": Czarnecki na celowniku ministra Ziobry

  Według naszych informacji Leszek Czarnecki przebywa od roku na południu Francji - pisze dzisiejszy "Puls Biznesu". Gazeta podaje, że biznesmen ma podstawy, żeby obawiać się o własne bezpieczeństwo, gdyż dwa lata temu cudem wymknął się z zastawionej na niego przez służby pułapki na warszawskim Okęciu.
 • RMF FM : Przecena banków związanych z Leszkiem Czarneckim

  RMF FM : Przecena banków związanych z Leszkiem Czarneckim

  ​Prokuratura regionalna w Warszawie chce aresztowania Leszka Czarneckiego w związku ze sprawą GetBack. W sądzie jest już wniosek prokuratury regionalnej w Warszawie w sprawie znanego biznesmena - podała RM FM powołując się na ustalenia swoich reporterów śledczych.
 • "Puls Biznesu": Sześć funduszy ma chrapkę na Getin

  "Puls Biznesu": Sześć funduszy ma chrapkę na Getin

  Inwestorzy finansowi wstępnie zainteresowani bankami Leszka Czarneckiego mogą zacząć due dilligence tuż po Nowym Roku - pisze wtorkowy "Puls Biznesu". Według gazety zainteresowanie wyraża sześć funduszy inwestycyjnych.
 • Taśmy Czarneckiego mogą podważyć decyzje KNF

  Taśmy Czarneckiego mogą podważyć decyzje KNF

  Nagrania z rozmowy miliardera z Markiem Chrzanowskim kompromitują szefa Komisji. W tle jest gra o przetrwanie banków.
 • Rzeź na spółkach Leszka Czarneckiego

  Rzeź na spółkach Leszka Czarneckiego

  Od rana spada środowy kurs akcji Idea Banku oraz Getin Noble Banku; po godzinie 12. Idea Bank odnotował 16,73-proc. spadek, a akcje Getin Noble Banku zniżkowały o 21,57 proc. Spółki te należą do biznesu Leszka Czarneckiego.
 • Biznesy Czarneckiego: Psujące się kredyty, ryzykowne, nietrafione inwestycje

  Biznesy Czarneckiego: Psujące się kredyty, ryzykowne, nietrafione inwestycje

  1 proc. kapitalizacji Getin Noble Banku miała wynosić gaża prawnika, którego zatrudnienie sugerował Leszkowi Czarneckiemu przewodniczący KNF Marek Chrzanowski. Ale to na pewno nie było 40 mln zł.
 • "GW": Leszek Czarnecki oskarża szefa KNF

  "GW": Leszek Czarnecki oskarża szefa KNF

  Marek Chrzanowski, przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, zaoferował przychylność dla Getin Noble Banku w zamian za ok. 40 mln zł - twierdzi właściciel banku Leszek Czarnecki, donosi dzisiejsza "Gazeta Wyborcza". Reakcja inwestorów jest ostra, Getin Noble Bank i Idea Bank drastycznie tracą na wartości.
 • Getin Holding sprzedaje bank w Rosji

  Getin Holding sprzedaje bank w Rosji

  Getin Holding sprzedaje bank w Rosji. Spółka Leszka Czarneckiego pozbywa się części rosyjskich aktywów. Zapowiada jednak zakupy na innych europejskich rynkach.

Filmy - Leszek Czarnecki (1)