Lesław Żurek

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Lesław Żurek (Aktorka) ,

Artykuły - Lesław Żurek (23)

 • "Single i remiksy" w Londynie

  "Single i remiksy" w Londynie

  Spektakl "Single i remiksy", w którym występują m.in. Weronika Książkiewicz i Anna Mucha, zaprezentowany zostanie gościnnie w Londynie!
 • Żurek, Mucha i Książkiewicz singlami

  Żurek, Mucha i Książkiewicz singlami

  Anna Mucha, Weronika Książkiewicz, Lesław Żurek oraz Wojciech Medyński zagrają razem w sztuce "Single i remiksy". Artyści pokażą ten spektakl widzom w wielu polskich miastach. Prapremiera już 30 września w Kielcach.
 • Lesław Żurek - biografia

  Urodził się 30 czerwca 1979 roku we Wrocławiu. Ukończył tam IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego. Początkowo wyjechał do Krakowa by podjąć studia ekonomiczne...
 • Oporny Żurek? Ale układ!

  Oporny Żurek? Ale układ!

  Tej jesieni niedzielne wieczory będą pod znakiem kryminału. Na ekranach telewizorów, zaraz po "Tańcu z gwiazdami", zobaczymy m.in. Lesława Żurka, Olgę Bołądź, Bartłomieja Topę i Jana Englerta. Te gwiazdy tworzą "Układ warszawski"...
 • Halina Mlynkova: Przemiana, przebudzenie i spełnienie

  Halina Mlynkova: Przemiana, przebudzenie i spełnienie

  Arabskie rytmy, turecko-ormiańskie smyki, hiszpańska gitara, irlandzkie brzmienia fletów i peruwiańskie charango - taką intrygującą mieszankę muzyczną przygotowała Halina Mlynkova w utworze "Kobieta z moich snów". U nas możecie już zobaczyć towarzyszący mu klip!

Filmy - Lesław Żurek (6)

 • Ani Rusowicz podróż w czasie

  Szalone lata 60., stary garbus i Lesław Żurek w roli amanta - oto, co zarejestrowała nasza kamera na planie teledysku do piosenki "Ja i ty", promującej płytę "Mój Big-Bit" Ani Rusowicz.
 • Kryminał z domieszką komedii

  "Układ warszawski" to nowy, 13-odcinkowy serial kryminalny. W każdej odsłonie dzielni policjanci z czerniakowskiego komisariatu rozwiązują jedną zagadkę kryminalną. Czy ta trzynastka okaże się dla nich szczęśliwa? W rolach głównych m.in. Lesław Żurek, Olga Bołądź i Jan Englert.
 • "Mój bohater ma zasady"

  Lesława Żurka już niedługo będziemy mogli oglądać w nowym serialu "Przepis na życie". Nam opowiedział o swoim bohaterze.
 • "Los numeros": Kumulacja przygód

  25 marca do kin wejdzie najnowsza komedia Ryszarda Zatorskiego, "Los numeros". W roli głównej - Lesław Żurek.