Lesław Żurek

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Lesław Żurek (Aktor) ,

Artykuły - Lesław Żurek (23)

 • "Ucho Prezesa": Lesław Żurek czeka na telefon od Ryszarda Petru

  "Ucho Prezesa": Lesław Żurek czeka na telefon od Ryszarda Petru

  Lesław Żurek jest zadowolony z tego, jak wykreował postać Ryszarda Petru w "Uchu Prezesa", a jednocześnie zaskoczony tym, że udało się osiągnąć tak duże podobieństwo do pierwowzoru. Kreując postać Ryszarda Petru, byłem ciekaw do jakiego podobieństwa mogę dojść. Cieszę się z efektu i mam nadzieję, że pan Ryszard też.
 • Lesław Żurek w "Barwach szczęścia"

  Lesław Żurek w "Barwach szczęścia"

  Bruno pojawi się ni stąd, ni zowąd - mówi Lesław Żurek o swoim bohaterze w serialu "Barwy szczęścia". Kim jest ten przystojny biznesmen, który przybył do Polski aż z Australii?
 • Pazura zrywa ze swym wizerunkiem

  Pazura zrywa ze swym wizerunkiem

  Cezary Pazura, Lesław Żurek i Jadwiga Gryn wystąpią w filmie "Pierwszy dzień lata" Krzysztofa Liwińskiego. Cezary Pazurą w filmie tym musiał odrzucić swoje aktorskie przyzwyczajenia i przyjął rolę zupełnie odmienną od dotychczasowych. Aktor znany przede wszystkim z repertuaru komediowego w "Pierwszym dniu lata" gra niezwykle oszczędnie i subtelnie.
 • Biały barszcz bacy

  Biały barszcz bacy

  Uwielbiają go i dzieci i dorośli. Wypróbuj nasz przepis na biały barszcz bacy.
 • Najtrudniej nagrywa się bitwy

  Najtrudniej nagrywa się bitwy

  Do powstania audiobooka już nie wystarczy mikrofon, książka i jeden aktor, który ją przeczyta na głos. Zwykły audiobook, dzięki reżyserowi, aktorom oraz nagranym licznym efektom, zamienia się w teatr dźwięku.
 • Co z serialem "1920. Wojna i miłość"?

  Co z serialem "1920. Wojna i miłość"?

  Podczas gdy telewizyjna Jedynka przypomina serial historyczno-przygodowy "1920. Wojna i miłość", z wojną bolszewicką w tle, trwają przygotowania do powstania jego drugiej serii. Na jakim są one etapie? - zapytaliśmy producentkę Monikę Jóźwik.