lepszy model

Artykuły - Lepszy model (9)

 • Alicja wymieniła siebie na lepszy model

  Alicja wymieniła siebie na lepszy model

  Alicja Janosz "Vintage", Lionstage
 • Kasia Klich z "Bajkową drużyną"

  Kasia Klich z "Bajkową drużyną"

  Nieco zapomniana wokalistka Kasia Klich (znana z przeboju "Lepszy model") wydała książkę dla dzieci "Bajkowa drużyna". Towarzyszy jej teledysk "Cukierki, cukierki".
 • Piękna aktorka zamieniła Jonasa na rockmana?

  Piękna aktorka zamieniła Jonasa na rockmana?

  Według amerykańskich mediów znana ze "Zmierzchu" Ashley Greene wymieniła Joe Jonasa "na lepszy model".
 • Kasia Klich na liście SdPl?

  Kasia Klich na liście SdPl?

  Znana z przeboju "Lepszy model" piosenkarka otrzymała propozycję startu w eurowyborach z listy Socjaldemokracji Polskiej.
 • Nowa niania w "Niani"

  Nowa niania w "Niani"

  W "Niani" szykuje się prawdziwa rewolucja. Już niebawem w domu Skalskich pojawi się nowa niania. Czyżby Maks postanowił zmienić Franię na lepszy model? A może ma to związek z wizytą byłych teściów Skalskiego, którzy grożą jemu i jego żonie, że pozbawią ich wszelkich praw do dzieci? Jedno jest pewne, Franię i Maksa czeka poważny sprawdzian wytrzymałości ich małżeństwa.
 • "Zaproszenie" od Kasi Klich

  "Zaproszenie" od Kasi Klich

  Po ponaddwuletniej przerwie na muzyczną scenę powraca Kasia Klich, znana z przeboju "Lepszy model". W lutym 2006 roku ukaże się trzecia płyta wokalistki, zatytułowana "Zaproszenie". Producentem nagrań ponownie jest Yaro, prywatnie partner Kasi.
 • Kasia Klich: Dyplom to nie wszystko

  Kasia Klich: Dyplom to nie wszystko

  Kasia Klich, pochodząca z Poznania wokalistka, która podbija listy przebojów piosenką "Lepszy model", należy do tej grupy artystek, które mogą pochwalić się dyplomem Akademii Muzycznej. Jednak jak sama powiedziała w wywiadzie dla INTERIA.PL, fakt ten wcale nie nie oznacza, iż automatycznie odniesie sukces, a jej muzyka spodoba się.
 • Kasia Klich: Dla mężczyzn i zepsutych ciągników

  Kasia Klich: Dla mężczyzn i zepsutych ciągników

  Na sklepowych półkach pojawiła się w tym tygodniu debiutancka płyta Kasi Klich, zatytułowana "Lepszy model". Album promował singel z tytułowym nagraniem, a jego refren szybko stał się popularny wśród nastolatków przeżywających miłosne rozterki. Jednak jak powiedziała Kasia w rozmowie z INTERIA.PL, słowa piosenki wcale nie oznaczają, że jest w jakiś sposób uprzedzona do płci przeciwnej.
 • Futro i Kasia Klich przed Jamiroquai

  Futro i Kasia Klich przed Jamiroquai

  W najbliższy poniedziałek, 17 czerwca, w katowickim Spodku na jedynym koncercie w Polsce wystąpi brytyjska formacja Jamiroquai. Zanim jednak Jay Kay i jego koledzy pojawią się na scenie, publiczność rozgrzeje grupa Futro oraz Kasia Klich, której debiutancki singel "Lepszy model" stopniowo pnie się w górę w różnego rodzaju rodzaju listach przebojów.