leonardo

Artykuły - Leonardo (228)

 • Leonardo zrezygnował z posady w PSG

  Leonardo zrezygnował z posady w PSG

  Francuski dziennik "L'Équipe", poinformował, że Leonardo zrezygnował z posady dyrektora sportowego PSG.
 • Zaostrzono karę dla Leonardo

  Zaostrzono karę dla Leonardo

  Francuska Federacja Piłkarska zaostrzyła karę nałożoną na Leonardo, dyrektora sportowego Paris Saint-Germain, z dziewięciu do trzynastu miesięcy dyskwalifikacji. Brazylijczyk popchnął sędziego po meczu ligowym z Valenciennes 5 maja.
 • Po meczu PSG sędziemu grożono śmiercią

  Po meczu PSG sędziemu grożono śmiercią

  Sędziemu piłkarskiemu Alexandre'owi Castro, popchniętemu przez dyrektora sportowego Paris Saint-Germain Brazylijczyka Leonardo po meczu ligowym z Valenciennes 5 maja, grożono śmiercią. W sobotę arbiter złożył skargę do prokuratury.
 • Western, gwiazdy i Tarantino

  Western, gwiazdy i Tarantino

  Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Quentina Tarantino "Django Unchained". Główne role w tym westernie grają: Leonardo DiCaprio, Jamie Foxx, Christoph Waltz i Samuel L. Jackson. Pierwsza część zdjęć powstała w miejscu znanym wszystkim fanom gatunku - Melody Ranch w Santa Clarita w Kalifornii.
 • "J.Edgar": Człowiek, który stworzył FBI

  "J.Edgar": Człowiek, który stworzył FBI

  Wyreżyserowany przez Clinta Estawooda "J. Edgar" to opowieść o jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii USA. Obraz, w którym w tytułowej roli wystąpił Leonardo DiCaprio, 13 kwietnia trafia na płyty Blu-ray i DVD. Tylko w INTERIA.PL zobaczyć możecie ekskluzywny materiał z wypowiedziami reżysera i odtwórcy głównej roli.
 • Leonardo da Vinci show-biznesu

  Leonardo da Vinci show-biznesu

  Jest gospodarzem "Pytania na śniadanie", teleturnieju "Postaw na milion" i gwiazdą serialu. Jego bohater to adwokat, który przemebluje życie Kasi Górki.