lenistwo

Artykuły - Lenistwo (27)

 • Zrzuć zbędne kilogramy, bo inaczej dopadnie cię...

  Zrzuć zbędne kilogramy, bo inaczej dopadnie cię...

  O tym, że nadwaga jest szkodliwa dla zdrowia wiadomo nie od dziś. Okazuje się również, że to między innymi przez nią częściej boli nas głowa.
 • Lenistwo mamy w genach?

  Lenistwo mamy w genach?

  Jak dowodzą uczeni na predyspozycje do uprawiania sportu i dbania o własną kondycję mają wpływ posiadane przez nas geny. Według badań, chęć do ćwiczeń w dużej mierze zależy od tego czy aktywny... był nasz przodek sprzed dziesięciu pokoleń!
 • Jak obijać się w pracy? Poradnik lenia patentowanego

  Jak obijać się w pracy? Poradnik lenia patentowanego

  ​Jak zarobić, ale się nie narobić? Odpowiedź na to pytanie chciałoby znać wielu, ale nie ma jednej złotej rady. My postanowiliśmy pochylić się nad problemem i zebraliśmy 10 przykazań biurowego lenia.
 • Leniwy pracownik?

  Leniwy pracownik?

  "Na tapczanie leży leń, nic nie robi cały dzień..." - gdyby tapczan zamienić na biurowe krzesło, słowa wiersza Jana Brzechwy niejednokrotnie śmiało można by odnieść także do pracy. Jednak brak motywacji do pracy nie zawsze ma podłoże leniwego usposobienia. Powodów może być wiele, a wina często wcale nie leży po stronie pracownika.
 • Niezbędnik śmierdzącego lenia

  Niezbędnik śmierdzącego lenia

  Mówią, że faceci to lenie. Czy ten stereotyp jest prawdziwy? Szczerze mówiąc, nie chciało nam się nawet nad tym zastanawiać. Zamiast tego woleliśmy przygotować listę gadżetów, które każdy szanujący się leń mieć powinien.
 • Lenistwo szkodzi tak samo, jak palenie!

  Lenistwo szkodzi tak samo, jak palenie!

  Próżnowanie i brak fizycznego ruchu jest tak samo szkodliwe dla zdrowia, jak palenie - oceniają naukowcy. Według lekarzy "fizyczne nieróbstwo" może powodować w świecie jeden zgon na dziesięć, głównie z powodu schorzeń serca i cukrzycy.
 • Najwięksi leniwce Europy

  Najwięksi leniwce Europy

  Brytyjczycy dołączyli do grona najbardziej leniwych Europejczyków. Najnowsze badania wykazały, że dwie trzecie dorosłych mieszkańców Wielkiej Brytanii nigdy nie ćwiczyło. Leniwców z Wysp wyprzedzają jedynie Maltańczycy i Serbowie.
 • 50 Cent rozczarowany kolegami

  50 Cent rozczarowany kolegami

  Raper 50 Cent oskarżył swoich kolegów z zespołu G-Unit o lenistwo.
 • Uczeni wynaleźli tabletkę na lenistwo

  Uczeni wynaleźli tabletkę na lenistwo

  Nie chce Ci się ćwiczyć? Nie ma sprawy. Dzięki uczonym z Zurychu, być może już niedługo wystarczy połknąć tabletkę, aby zyskać całą niezbędną do podjęcia wysiłku motywację.
 • Czy mężczyźni to lenie?

  Czy mężczyźni to lenie?

  Tylko 4 proc. mężczyzn w Polsce robi pranie, 5 proc. sprząta, a 8 proc. gotuje obiady.

Filmy - Lenistwo (13)