InteriaTV - lekkoatletyka

Filmy - Lekkoatletyka (8)

 • Piękna Polka nadzieją lekkoateltyki. Kim jest?

  Adrianna Sułek jest aktualną mistrzynią Polski w wieloboju oraz brązową medalistką mistrzostw świata juniorów. Ulubionymi konkurencjami lekkoatletki jest skok wzwyż i skok w dal. (Agencja TVN/x-news)
 • Piękna polska biegaczka zachwyca urodą. Kto to?

  Natalia Kaczmarek zdobyła 2 złote medale na młodzieżowych mistrzostwach Europy odbywających się w szwedzkim Gavle. Biegaczka wygrała bieg na 400 metrów poprawiając swój rekord życiowy (52,34), a następnie przyczyniła się do triumfu polskiej sztafety 4x400 m. Lekkoatletka zachwyca osiągnięciami sportowymi i wyjątkową urodą. (Agencja TVN/x-news)
 • Lekkoatletka z Danii podbija Instagram. Kim jest?

  Stina Troest jest srebrną medalistką młodzieżowych mistrzostw Europy z 2015 roku w biegu na 400 m przez płotki. Duńska lekkoatletka startuje również na 800 metrów. Biegaczka zachwyca nieprzeciętną urodą. Niebieskooka blondynka dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych publikując wiele pięknych zdjęć. (Agencja TVN/x-news)
 • Ma duże grono wielbicieli. Kim jest?

  Nadine Visser w dzieciństwie uprawiała gimnastykę sportową. Później jednak wybrała lekkoatletykę i postawiła na bieg przez płotki. Holenderka jest mistrzynią Europy oraz brązową medalistką mistrzostw świata w biegu na 60 m przez płotki. Piękna lekkoatletka zachwyca nie tylko osiągnięciami sportowymi, ale również zjawiskową urodą. Biegaczka ma duże grono wielbicieli. (STORYFUL/x-news)
 • Medalistka mistrzostw świata zachwyca urodą. Kim jest?

  Morgan Lake jest lekkoatletką specjalizująca się w skoku wzwyż. 22-letnia Brytyjka jest mistrzynią świata juniorów z 2014 roku i mistrzynią Europy juniorów z 2015 roku. Zawodniczka czaruje swoim wdziękiem, a jej promienny uśmiech wzbudza zachwyt. (Agencja TVN/x-news)
 • Lekkoatletka, która bije rekordy również zachwyca urodą. Kim jest?

  Na mitingu w Gliwicach Amalie Iuel ustanowiła nowy rekord Norwegii w biegu na 400 m przez płotki osiągając czas 55,15. Lekkoatletka zachwyca również wyjątkową urodą. Norweżka wyróżnia się między innymi promiennym uśmiechem i nienaganną sylwetką. (Agencja TVN/x-news)
 • "Perfekcyjny" angielski polskiej lekkoatletki!

  Ewa Swoboda, czwarta najszybsza sprinterka na świecie wśród juniorek, udzieliła anglojęzycznego wywiadu podczas tegorocznego światowego finału mistrzostw świata juniorów młodszych w lekkoatletyce. Jak jej poszło? Zobaczcie!
 • "Dobrze, że ludzie chcą biegać"

  Dr Wacław Mirek jest absolwentem Katedry lekkoatletyki AWF Kraków. Były średniodystansowiec, medalista Mistrzostw Polski na 800 m. Trener Kadry PZLA bloku wytrzymałości. Zajmuje się również szkoleniem biegaczy AZS AWF Kraków. Nam opowiedział o bieganiu, krakowskim maratonie i zdrowiu.