lekkoatletyczne MŚ

Artykuły - Lekkoatletyczne MŚ (618)

Filmy - Lekkoatletyczne MŚ (3)

• Konrad Bukowiecki tuż za podium HMŚ. "Jestem wściekły"

Konrad Bukowiecki tuż za podium halowych mistrzostw świata w Portland. Polski lekkoatleta pchnął kulę na 20,53 m. Złoty medal zdobył Nowozelandczyk Tomas Walsh. - Dalej jestem zdenerwowany, dalej jestem wściekły, ponieważ zająłem czwarte miejsce, a tak naprawdę srebrny medal był w zasięgu - powiedział po konkursie Bukowiecki. PZLA/x-news
  • Lekkoatletyczne MŚ: Małachowski nie zachowa złotego medalu z Pekinu

Piotr Małachowski przyleciał z Pekinu do Polski. Nasz zawodnik zdobył w stolicy Chin złoty medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w rzucie dyskiem. - Krążka nie zostawię ze sobą. Mama zbiera takie gadżety, ja nie mam na to czasu. Chyba że syn będzie chciał, to mu go oddam - powiedział Małachowski. TVN24/x-news
  • Lekkoatletyczne MŚ - Fajdek o aferze: Mam mózg i używam go

Paweł Fajdek zdobył w Pekinie złoty medal mistrzostw świata w rzucie młotem. Media rozdmuchały jednak rzekomą historię o tym, że polski lekkoatleta, po pijanemu, zapłacił pewnemu taksówkarzowi za kurs swoim złotym krążkiem. Fajdek skomentował całą sprawę. TVN24/x-news