lekkoatletka

Artykuły - Lekkoatletka (15)

Filmy - Lekkoatletka (10)

 • Najpiękniejsza sportsmenka na świecie? Niemka zachwyca urodą. Wideo

  Alica Schmidt to jedna z najpopularniejszych sportsmenek w Niemczech. Biegaczka krótkodystansowa swoją popularność zawdzięcza głównie urodzie. Niemka jednak stara się od tego odciąć i chciałaby, aby w przyszłości mówiono o niej ze względu osiągnięcia sportowe. Marzy o wyjeździe na IO w Tokio.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Kuriozalna sytuacja podczas sztafety kobiet. Chinki zagubione na bieżni. Wideo

  Podczas sztafety 4x100 metrów kobiet doszło do niecodziennej sytuacji. Reprezentantki Chin źle przekazały pałeczkę i próbując skorygować swój błąd zaczęły się cofać. Ostatecznie zostały zdyskwalifikowane.
 • Piękność z Australii. Lekkoatletka wyróżnia się urodą

  Morgan Mitchell jest wielokrotną mistrzynią Australii. Lekkoatletka specjalizuje się w biegach na 400 i 800 metrów. Biegaczka uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, gdzie awansowała do półfinału w biegu na 400 metrów. Zawodniczka jest filarem australijskiej sztafety 4x400 metrów. Na odbywających się obecnie mistrzostwach świata w Dausze startowała na dystansie 800 metrów i awansowała do półfinału. Jej życiowy partner - Devon Allen również jest lekkoatletą. Amerykanin specjalizuje się w biegu na 110 metrów przez płotki. (Agencja TVN/x-news)
 • Baumgart-Witan: Na starcie stanę po to, żeby wygrywać. Wideo

  - Jakie sygnały w tym klimacie wysyła mój organizm? Takie pół na pół. Pierwsza noc tutaj była dla mnie trudna. W hotelu było bardzo zimno i bardzo ciężko to zniosłam, ale z każdą minutą czuję się coraz lepiej. Mimo, że na zewnątrz pocę się od samego stania, to jednak chcę pobyć na powietrzu, żeby przyzwyczaić się do temperatury, która wkrótce będzie na rozgrzewce i na starcie – mówi przed kamerą Interii Iga Baumgart-Witan, która być może już w niedzielę rozpocznie swój maraton startów w biegach sztafet i indywidualnie na 400 metrów.