Lego

Artykuły - Lego (281)

 • ​Lego dla dorosłych - to wcale nie to, o czym myślicie

  ​Lego dla dorosłych - to wcale nie to, o czym myślicie

  Inne opakowania, tematyka i niejako też filozofia stojąca za każdym nowym zestawem. Nie zmienia się tylko jedno, czyli uśmiech od ucha do ucha, który klocki Lego mają wywołać na twarzy... dorosłych!
 • Lamborghini Sián FKP 37: Spełnienie marzeń w wersji Lego

  Lamborghini Sián FKP 37: Spełnienie marzeń w wersji Lego

  Grupa LEGO i Automobili Lamborghini pokazali długo wyczekiwany nowy model: LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37. Limonkowa bestia "wjedzie" wjedzie do sklepów na Dzień Dziecka!
 • Jonathan Bennink: Projektant LEGO w ogniu pytań

  Jonathan Bennink: Projektant LEGO w ogniu pytań

  1 sierpnia 2020 roku na rynku pojawią się nowe zestawy klocków LEGO, które powstają we współpracy z firmą Nintendo. Nie będą to jednak klasyczne klocki, lecz bardziej rozbudowany pomysł, w ramach którego klockowy Mario będzie mógł skakać po ręcznie zbudowanych etapach. O współpracy LEGO z Nintendo, a także o wielu innych ciekawych aspektach funkcjonowania znanej na całym świecie firmy opowiada w rozmowie z Interią Jonathan Bennink, który w LEGO piastuje stanowisko design menedżera.
 • LEGO przetrwa w oceanach nawet przez 1300 lat

  LEGO przetrwa w oceanach nawet przez 1300 lat

  Najnowsze badania sugerują, że klocki LEGO mają potencjał, aby przetrwać w oceanach nawet przez 1300 lat.
 • Nowe filmowe przygody w świecie Lego

  Nowe filmowe przygody w świecie Lego

  W sobotę, 28 marca po zimowej przerwie rusza nowy sezon w kultowym i najstarszym na świecie parku rozrywki LEGOLAND w duńskim Billund. Na dzieci i rodziców czeka mnóstwo nowości, tym razem nawiązujących do kinowego hitu „LEGO Przygoda”.
 • ​LEGO Technic Liebherr R 9800 - test

  ​LEGO Technic Liebherr R 9800 - test

  Sprawdzamy jeden z najbardziej rozbudowanych zestawów w historii LEGO Technic - model hydraulicznej koparki Liebherr R 9800. W tym przypadku innowacją nie jest jednak tylko skala, ale również wykorzystanie specjalnej aplikacji o nazwie Technic Control+. Czy całość robi tak duże wrażenie jak oryginał?
 • Harley-Davidson Fat Boy: Legenda w wersji Lego

  Harley-Davidson Fat Boy: Legenda w wersji Lego

  Seria LEGO Creator Expert to wyjątkowe modele zbudowane ze słynnych duńskich klocków. Wszystkie charakteryzują się olbrzymią dbałością o detale, a także wysokim poziomem skomplikowania konstrukcji.
 • Gwiazdkowe marzenia? Dzieci i dorośli kochają klocki lego

  Gwiazdkowe marzenia? Dzieci i dorośli kochają klocki lego

  Rodzice i osoby kupujące prezenty chcą na gwiazdkę sprawić swoim pociechom jak najwspanialsze podarunki. Takie, które rozgrzeją ich serca, przynosząc szczęście i radość nie tylko podczas Świat Bożego Narodzenia, ale i później. Zestawy LEGO są idealnym prezentem, bez względu na tematykę i bohaterów, które dzieci lubią.
 • Aplikacja LEGO Technic Control+ wprawiła w ruch jedną z największych koparek świata

  Aplikacja LEGO Technic Control+ wprawiła w ruch jedną z największych koparek świata

  Z okazji wprowadzenia na rynek nowego zestawu LEGO Technic Liebherr R 9800, odwzorowującego tę gigantyczną koparkę, projektanci LEGO podjęli trudne i niecodzienne wyzwanie: zdalnego sterowania prawdziwą maszyną jedynie za pomocą elementów LEGO Technic i aplikacji LEGO TECHNIC CONTROL+.
 • Zbudujmy świat na nowo

  Zbudujmy świat na nowo

  Producent najsłynniejszych klocków na świecie rozpoczął kampanię "LEGO. Rebuild the World". O tym jakie są jej cele rozmawiamy z Beatą Kucejko, Marketing Director w LEGO Polska.

Filmy - Lego (6)