legimi

Artykuły - Legimi (7)

 • Polacy podczas pandemii rzucili się do czytania e-książek

  Polacy podczas pandemii rzucili się do czytania e-książek

  O zmianie w cyfrowym czytelnictwie, "Netliksie dla książek", najpopularniejszych w Polsce e-bookach i pozycji firmy Amazon na rodzimym rynku e-czytelnictwa rozmawiamy z Pawłem Horbaczewskim, założycielem i prezesem spółki Arta Tech, będącej właścicielem marki czytników inkBOOK
 • Legimi przejmuje niemiecki serwis z ebookami

  Poznańska firma Legimi, specjalizująca się w udostępnianiu ebooków i audiobooków w abonamencie, przejmuje niemiecki serwis z ebookami Readfy. Kwota i warunki transakcji nie zostały ujawnione.
 • Jak kupujemy e-booki? Polski rynek e-booków w natarciu

  Jak kupujemy e-booki? Polski rynek e-booków w natarciu

  Rynek e-booków z roku na rok rozwija się coraz prężniej. To idealna sytuacja dla czytelników, którzy mają coraz większe możliwości wyboru sposobu pozyskiwania wirtualnych książek. Do rynkowej gry wchodzi coraz więcej rodzimych graczy, ale czy są oni w stanie zagrozić pozycji e-bookowego króla - Kindle - i tradycyjnemu zakupowi e-książek?
 • Czytaj bez limitu - także w wersji dla Androida

  Czytaj bez limitu - także w wersji dla Androida

  Usługa Czytaj bez limitu, od 3 miesięcy dostępna dla posiadaczy iPadów i iPhonów, wystartowała w wersji dla systemu Android. Gwarantuje ona nieograniczony dostęp do ponad 2 tysięcy ebooków. Osoby korzystające z tej usługi przeczytały ponad 100 milionów słów.
 • Czytanie bez limitu z Legimi znów dostępne

  Czytanie bez limitu z Legimi znów dostępne

  Po kilku tygodniach przerwy poznańska firma Legimi udostępniła dziś ponownie usługę Czytaj bez limitu - została ona zawieszona dwa dni po premierze z powodu sprzeciwu wydawców książek. Wykupując miesięczny abonament w cenie 19 zł użytkownicy iPadów zyskują dostęp do ponad 2 tys. ebooków. Czytelnicy mają możliwość skorzystania z tygodniowego darmowego okresu próbnego.
 • Kontrowersje związane ze sprzedażą ebooków

  Kontrowersje związane ze sprzedażą ebooków

  Od wtorku polski rynek książki zdominowany został przez dyskusję na temat usługi Czytaj bez limitu, udostępnionej przez poznańską księgarnię z ebookami Legimi.com. Mimo ogromnego zainteresowania klientów, m.in. ze względu na liczne nieprawdziwe informacje krążące w branży, sprzedaż książek w nowym modelu została wstrzymana.
 • 5000 książek bez limitów na iPada

  5000 książek bez limitów na iPada

  Polska firma Legimi startuje z nietypową na polskie warunki ofertą - za 19 zł miesięcznie otrzymamy dostęp do 5000 tysięcy książek dostępnych w ofercie Legimi. Warunek? Na razie usługa jest dostępna jedynie dla posiadaczy iPada.