Motoryzacja - legendy

Artykuły - Legendy (8)

 • Wolisz calibrę, scirocco czy capri?

  Wolisz calibrę, scirocco czy capri?

  Opla calibry nikomu nie trzeba przedstawiać. Chociaż w ostatnim czasie oferowane po cenie złomu auto stało się synonimem tuningowego bezguścia i symbolem blacharskiej rozpaczy, w początku lat dziewięćdziesiątych sportowy opel spędzał sen z powiek wielu nastolatkom.
 • Junak, czyli powrót legendy

  Junak, czyli powrót legendy

  Dariusz Rudnicki od lat był zafascynowany junakiem i od kiedy został przedsiębiorcą, myślał o reaktywowaniu tego motocykla we współczesnej postaci.
 • Nowa twarz legendy

  Nowa twarz legendy

  W najnowszym 8. numerze w dziale "Przed premierą" prezentujemy "Nową twarz legendy" czyli Citroena DS3.
 • O Polakach krążą legendy...

  O Polakach krążą legendy...

  O Polakach na całym świecie krążą legendy. Lata marnej egzystencji w kochającej większego brata PRL sprawiły, że potrafimy "zorganizować" sobie wszystko, no może poza Euro 2012...
 • Legendy wiecznie żywe

  Legendy wiecznie żywe

  Decyzja zapadła - w 2008 r. do produkcji wejdzie kolejna wersja kultowego chevroleta camaro. Ale nie jest to jedyna motoryzacyjna legenda Ameryki, której przyjdzie się zmierzyć ze współczesnością.
 • Powrót do legendy

  Powrót do legendy

  Wyglądem przypominają legendarne Ducati, które zachwycały motocyklowy świat 30-40 lat temu. I tu podobieństwa się kończą. Modele Paul Smart 1000 i 1000 Sport to w porównaniu z nimi inna galaktyka. Ich wdzianka w klimacie lat 70. kryją nowoczesna technikę motocykli sportowych. Po prostu miód!
 • Historia legendy

  Historia legendy

  Do tworzenia kalendarza firma Pirelli zawsze wykorzystywała najlepszych dyrektorów artystycznych, najlepszych fotografików, najznamienitsze modelki, najatrakcyjniejsze plany zdjęciowe, najlepszych stylistów, grafików, najlepsze drukarnie oraz najlepsze materiały.
 • Odrodzenie legendy

  Odrodzenie legendy

  Już blisko całe stulecie Lancia zachwyca swoich miłośników wysoką jakością, typowo włoską stylistyką oraz luksusem swoich pojazdów. Auta Lancii nie pozbawione są jednak również nowoczesnej technologii i pomysłów, które wybiegają daleko w przód.