InteriaTV - leczenie

Filmy - Leczenie (38)

 • Polska hitem turystyki medycznej?

  Dlaczego pacjenci z zagranicy przyjeżdżają, aby korzystać z usług polskich lekarzy? – Jestem w Polsce już drugi raz. W moim mieście te same operacje są dwa razy droższe niż tutaj – powiedziała Pen Meadow Jones, pacjentka z Wielkiej Bretanii. Jakie zabiegi najczęściej wybierają? Philip Pasler z Karkonoskiego Centrum Medycznego wyjaśnił, jaka jest idea turystyki medycznej. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • 1 stycznia 2019 roku zacznie obowiązywać elektroniczna dokumentacja medyczna

  Od 1 stycznia 2019 roku trzy dokumenty – karta informacyjna leczenia szpitalnego, karta odmowy przyjęcia do szpitala oraz informacja specjalisty dla lekarza kierującego – będą wystawiane już wyłącznie w formie elektronicznej.
 • Ten mały nosorożec nie dopuszczał nikogo do rannej matki

  Dwóch opiekunów chciało opatrzyć zranioną samicę nosorożca. Kiedy tylko chcieli do niej podejść, mały nosorożec wkraczał do akcji, by obronić mamę.
 • Przepis na mleko kurkumowe na przeziębienie

  Przeziębienie - każdego z nas prędzej czy później dopada. Zwykle pojawiające się jesienią czy zimą, kiedy nasza odporność jest mocno obniżona, może być początkiem poważniejszych powikłań, dlatego warto reagować na pierwsze objawy przeziębienia. Świetnym sposobem jest przygotowywanie mleka kurkumowego, który pomaga zwalczyć przeziębienie właśnie dzięki kurkumie, która ma wiele prozdrowotnych zalet! Zobaczcie nasz przepis na mleko kurkumowe na przeziębienie.
 • Jak zrobić cukierki przeciwkaszlowe domowej roboty?

  Kaszel to przykra przypadłość, która dotyka w końcu niemal każdego z nas - i to bez względu na porę roku. Przeziębione gardło czy przesuszenie ściany gardła wywołuje nieprzyjemne uczucie suchości, pieczenia i drapania. To tyleż bolesne, co irytujące w codziennym życiu - długotrwały kaszel utrudnia prawidłowe oddychanie i mówienie. Dlatego warto stosować domowe cukierki przeciwkaszlowe, który każdy z nas może zrobić dosłownie w parę chwil! Zobaczcie nasz przepis na domowe cukierki przeciwkaszlowe!
 • Przepis na syrop z buraka na kaszel

  Kaszel to jedna z najczęstszych przypadłości, które skutecznie mogą utrudnić codzienne funkcjonowanie. Kaszel zwykle przeraża się również w coś poważniejszego - może być zwiastunem przeziębienia czy zapalenia dróg oddechowych. Najlepszym sposobem są oczywiście domowe syropy - jak choćby ten z buraka, który świetnie pomaga zwalczyć pierwszy, intensywny kaszel. Poznajcie nasz przepis na domowy syrop na kaszel z buraka!
 • Napar na bóle menstruacyjne

  Bóle menstruacyjne to przykra przypadłość, która dopada coraz więcej kobiet - to comiesięczna katorga, której nie trzeba znosić z pokorą. Środki przeciwbólowe nie są jedyną drogą, by pozbyć się bólu - warto uciekać się również do domowych, naturalnych sposobów na dolegliwości tego typu. Oto nasz przepis na napar na bóle menstruacyjne!
 • Jak pozbyć się zgagi domowymi sposobami?

  Zgaga - ta dolegliwość dotyka coraz więcej z nas. Wrażliwym organizmom wystarczy odrobina szczególnego jedzenia, by nabawić się na długo nieprzyjemnego uczucia nadkwasoty. Jak pozbyć się zgagi domowymi sposobami? Poznajcie nasze triki!
 • Domowe sposoby na biegunkę

  Biegunka to dosyć bolesna przypadłość, która często dopada nas w najmniej oczekiwanym momencie. Jest nie tylko bolesna, ale i groźna dla zdrowia - łatwo się odwodnić i ściągnąć na siebie inne, przykre choroby - wystąpienie biegunki to sygnał, że trzeba ją jak najszybciej zatrzymać! Jak pozbyć się biegunki domowymi sposobami? Zobaczcie!
 • Domowe sposoby na haluksy

  Haluksy - kłopotliwa przypadłość, która sprawia wiele cierpienia niejednemu z nas. To dokładniej choroba zwyrodnieniowa, która odkształca nasze stopy, powodując bolesne dolegliwości podczas wykonywania codziennych czynności. Jak poradzić sobie domowymi sposobami z haluksami? Zobaczcie nasz poradnik!