leczenie

Artykuły - Leczenie (193)

Filmy - Leczenie (37)

 • 1 stycznia 2019 roku zacznie obowiązywać elektroniczna dokumentacja medyczna

  Od 1 stycznia 2019 roku trzy dokumenty – karta informacyjna leczenia szpitalnego, karta odmowy przyjęcia do szpitala oraz informacja specjalisty dla lekarza kierującego – będą wystawiane już wyłącznie w formie elektronicznej.
 • Ten mały nosorożec nie dopuszczał nikogo do rannej matki

  Dwóch opiekunów chciało opatrzyć zranioną samicę nosorożca. Kiedy tylko chcieli do niej podejść, mały nosorożec wkraczał do akcji, by obronić mamę.
 • Przepis na mleko kurkumowe na przeziębienie

  Przeziębienie - każdego z nas prędzej czy później dopada. Zwykle pojawiające się jesienią czy zimą, kiedy nasza odporność jest mocno obniżona, może być początkiem poważniejszych powikłań, dlatego warto reagować na pierwsze objawy przeziębienia. Świetnym sposobem jest przygotowywanie mleka kurkumowego, który pomaga zwalczyć przeziębienie właśnie dzięki kurkumie, która ma wiele prozdrowotnych zalet! Zobaczcie nasz przepis na mleko kurkumowe na przeziębienie.
 • Jak zrobić cukierki przeciwkaszlowe domowej roboty?

  Kaszel to przykra przypadłość, która dotyka w końcu niemal każdego z nas - i to bez względu na porę roku. Przeziębione gardło czy przesuszenie ściany gardła wywołuje nieprzyjemne uczucie suchości, pieczenia i drapania. To tyleż bolesne, co irytujące w codziennym życiu - długotrwały kaszel utrudnia prawidłowe oddychanie i mówienie. Dlatego warto stosować domowe cukierki przeciwkaszlowe, który każdy z nas może zrobić dosłownie w parę chwil! Zobaczcie nasz przepis na domowe cukierki przeciwkaszlowe!