Lech Poznań

Artykuły - Lech Poznań (4714)

Filmy - Lech Poznań (421)

 • Marcin Drajer dla Interii o klasyku Lech - Legia. Wideo

  - Teraz spotkają się „zespoły top” w naszej ekstraklasie. W meczach pucharowych obie drużyny pokazały, że ich dyspozycja jest bardzo ciekawa - uważa Marcin Drajer.
 • Lech Poznań. Filip Marchwiński: Cieszę się, że trener mi zaufał. Wideo

  Filip Marchwiński po meczu Wisła Kraków - Lech Poznań. "Kolejorz" zremisował z "Białą Gwiazdą" 1-1. Marchwiński pojawił się na boisku w 59. minucie.
 • Lech Poznań. Dariusz Żuraw: Graliśmy z dobrym zespołem. Wideo

  Komentarz trenera Lecha Poznań do meczu z Wisłą Kraków. "Kolejorz" zremisował na wyjeździe z "Białą Gwiazdą" 1-1.
 • Lech Poznań. Dariusz Żuraw przed meczem z Wisłą Kraków. Wideo

  - Ma duża przewagę i tego nie zmienimy, ale wiemy też, jak ostatnio wyglądała końcówka ligi. Piast miał straty, prowadziła chyba Lechia, a wszystko się zmieniło. Legia gra dobrze, jest solidna i konsekwentna, strzeliła najwięcej bramek. To wszystko powoduje, że zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce, ale do końca pozostało jeszcze wiele kolejek i jeden mecz może czasem wiele zmienić. Pamiętamy nasz mecz na Legii i kto wie, jak to wszystko by się potoczyło, gdybyśmy jednak wygrali. Legia nabrała wtedy wiatru w żagle i od tego momentu jest naprawdę mocna. Może teraz będzie odwrotnie, za wcześnie jeszcze by kogoś koronować - uważa Żuraw, który jednocześnie zapewniał, że do niedzieli najważniejsze dla niego jest starcie z Wisłą. A zespół z Krakowa ceni: - Czeka nas ciekawy mecz, bo Wisła gra bardzo dobrze, zdobywa punkty, ale my też nie wyglądamy źle. Mam nadzieję, że jednak to spotkanie zakończy się pomyślnie dla nas.