Lech Poznań

Artykuły - Lech Poznań (4756)

Filmy - Lech Poznań (427)

 • Puchar Polski. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1-1 - rzuty karne. Wideo

  Do wyłonienia drugiego finalisty Pucharu Polski potrzebny był konkurs rzutów karnych. Lechici mieli dwie "piłki meczowe", ale w decydującym momencie zmarnowali trzy "jedenastki" z rzędu i w finale z Cracovią zagra Lechia Gdańsk.
 • Totolotek Puchar Polski. Lech - Lechia. Mielcarski: Czekam na ten mecz. Wideo

  - Wydaje się, że faworytem tej konfrontacji będzie Lech Poznań. Wygrali z Legią i to na pewno dodało im pewności siebie. Lechia nie najlepiej zaprezentowała się przeciwko Cracovii. Nie można jednak powiedzieć, że Lechia jest skazana na porażkę. W tym zespole jest kilku zawodników, którzy potrafią sprawić psikusa - mówi w rozmowie z Interią były napastnik reprezentacji Polski, obecnie ekspert Canal+ Sport Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: W Lechu jest "fajna historia". Wideo

  - Pamiętam, kiedy w 1995 roku wyjeżdżałem do Portugalii, to było dla mnie szokiem, że w kadrze FC Porto było aż dziewięciu wychowanków. Potem czterech z tych piłkarzy było kapitanami reprezentacji Portugalii. Oni wychowywali się na pewnych fundamentach, mam wrażenie, że na takich fundamentach, które Lech chce właśnie tworzyć - mówi w rozmowie z Interią były napastnik reprezentacji Polski, obecnie ekspert Canal+ Sport Grzegorz Mielcarski.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Lech może doznać poważnych osłabień. Wideo

  - Niewykluczone, że wkrótce pojawią się oferty dla Jakuba Kamińskiego, Tymoteusza Puchacza, czy Jakuba Modera. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby były to atrakcyjne oferty rzędu 3-4 milionów euro. Kamil Jóźwiak otwarcie przyznaje, że chce odejść. To są zawodnicy, którzy po odpowiednim oszlifowaniu za granicą mogą być naprawdę bardzo dobrymi piłkarzami. Mam nadzieję, że wkrótce skorzysta z nich reprezentacja Polski - mówi w rozmowie z Interią były napastnik reprezentacji Polski, obecnie ekspert Canal+ Sport Grzegorz Mielcarski.