Lech Poznań

Artykuły - Lech Poznań (9006)

 • Lech Poznań. Mickey van der Hart podpisał kontrakt z klubem

  Lech Poznań. Mickey van der Hart podpisał kontrakt z klubem

  Holenderski bramkarz Mickey van der Hart jest pierwszym wzmocnieniem przebudowywanej kadry Lecha Poznań. Jest bardzo prawdopodobne, że pod koniec tego tygodnia "Kolejorz" pozyska jeszcze jednego piłkarza.
 • Trener Lecha chce zobaczyć, jaki ten Piast jest mocny

  Trener Lecha chce zobaczyć, jaki ten Piast jest mocny

  - Myślę, że łatwiej będzie nam wygrać w Gliwicach niż Legii z Zagłębiem - taki scenariusz na ostatnią kolejkę Ekstraklasy kreśli trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw. I zapowiada, że wbrew oczekiwaniom poznańskich kibiców, jego zespół będzie walczył o zwycięstwo. - Myślę, że jak zagramy dobry mecz i wygramy, to kibice nam wybaczą - twierdzi.
 • Lech Poznań. Żuraw przed meczem z Piastem: To niespotykane

  Lech Poznań. Żuraw przed meczem z Piastem: To niespotykane

  Niedzielny mecz Piast Gliwice - Lech Poznań rozstrzygnie o tytule mistrza Polski. Wielu fanów "Kolejorza" chce, a nawet żąda, by Lech odpuścił spotkanie w Gliwicach, aby mistrzem nie została Legia Warszawa. - To niespotykana sytuacja - mówi trener lechitów Dariusz Żuraw, który zapowiada sportową postawę.
 • Lech Poznań. Dariusz Żuraw zostanie trenerem. Kontrakt do 2021 r.

  Lech Poznań. Dariusz Żuraw zostanie trenerem. Kontrakt do 2021 r.

  Dariusz Żuraw pozostanie trenerem pierwszego zespołu Lecha Poznań - poinformował klub na Twitterze.
 • Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2-1. "Kolejorz" będzie zbierał owoce

  Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2-1. "Kolejorz" będzie zbierał owoce

  - Przyjechaliśmy po nasze marzenia, chcieliśmy, by ta liga była ciekawsza do końca. Tylko zwycięstwo nam to dawało - mówił po meczu w Poznaniu drugi trener Lechii Gdańsk Maciej Kalkowski. Lech te marzenia jednak swojemu rywalowi zabrał.
 • Lech - Lechia. Byli mistrzami, żegnają się z Lechem

  Lech - Lechia. Byli mistrzami, żegnają się z Lechem

  Dziesięciu piłkarzy Lecha Poznań po raz ostatni zagra dziś przy ul. Bułgarskiej. Dwaj zasłużeni gracze, mistrzowie Polski, nie doczekają się jednak uroczystego pożegnania na murawie. Bramkarz Jasmin Burić uważa, że z Poznaniem żegna się godnie: - Odchodzę z jakimś stylem, kibice skandowali ostatnio moje imię i nazwisko, a to dla zawodnika jest coś.
 • Lech Poznań. Dylematy trenera Żurawia

  Lech Poznań. Dylematy trenera Żurawia

  Lech Poznań stracił już nawet matematyczne szanse na kwalifikację do europejskich pucharów, Lechia Gdańsk o mistrzostwie Polski raczej też może zapomnieć. Wbrew pozorom ma jednak o co walczyć przy Bułgarskiej.
 • Lech Poznań. Jasmin Burić może trafić do Omonii Nikozja

  Lech Poznań. Jasmin Burić może trafić do Omonii Nikozja

  Po zakończeniu sezonu Lech Poznań pożegna aż 10 piłkarzy z obecnego zespołu. Jeden ze skreślonych, Jasmin Burić, może znaleźć nowego pracodawcę na Cyprze.
 • Lech Poznań. Młodzież przejmie "Kolejorza"? Trzech jedzie na mundial

  Lech Poznań. Młodzież przejmie "Kolejorza"? Trzech jedzie na mundial

  Rewolucja w Lechu Poznań oznaczać będzie także to, że znaczącą rolę w drużynie będą pełnić wychowankowie, którzy w tym sezonie ogrywają się w pierwszej lidze. Trzech z nich zostało powołanych w poniedziałek do 21-osobowej kadry na mistrzostwa świata U-20. Wśród nich jest Tymoteusz Puchacz.
 • Lech Poznań. Krakowska cierpliwość, której w Lechu zabrakło

  Lech Poznań. Krakowska cierpliwość, której w Lechu zabrakło

  Kto ruszy w Pogoń za czwartą w tabeli Ekstraklasy Jagiellonią Białystok - Cracovia czy Lech Poznań? Faworytem jest zespół z Krakowa, ale trener poznaniaków Dariusz Żuraw zapewnia, że determinacji jego drużynie nie zabraknie.

Filmy - Lech Poznań (334)