Film - Leaving Neverland

Artykuły - Leaving Neverland (4)

 • ​Twórca "Leaving Neverland" o ataku z 11 września

  ​Twórca "Leaving Neverland" o ataku z 11 września

  Świat poznał nazwisko Dana Reeda za sprawą jego filmu dokumentalnego "Leaving Neverland", którego bohaterami byli dwaj mężczyźni, którzy w młodości utrzymywali bliskie kontakty z Michaelem Jacksonem i oskarżali go o pedofilię. Teraz Reed przygotowuje się do nakręcenia kolejnego dokumentu, który zapowiadany jest jako najbardziej złożony w jego karierze. Dotyczył będzie ataków z 11 września 2001 roku.
 • "Leaving Neverland": Kontrowersyjny film o Michaelu Jacksonie w HBO GO

  "Leaving Neverland": Kontrowersyjny film o Michaelu Jacksonie w HBO GO

  Zwierzenia dwóch mężczyzn, którzy w dzieciństwie poznali króla muzyki pop Michaela Jacksona i utrzymują, że byli przez niego wykorzystywani seksualnie, przedstawia dwuczęściowy dokument "Leaving Neverland" w reż. Dana Reeda. Film można oglądać od piątku, 8 marca, w HBO GO.
 • Dawna dziecięca gwiazda w obronie Michaela Jacksona

  Dawna dziecięca gwiazda w obronie Michaela Jacksona

  Corey Feldman, który jako dziecko wystąpił w takich filmach jak "The Goonies" czy "Piątek trzynastego IV: Ostatni rozdział", stanął w obronie Michaela Jacksona. Zmarły w 2009 roku król popu oskarżany jest o molestowanie seksualne przez dwóch mężczyzn. Do przestępstw miało dojść, gdy obaj poszkodowani byli jeszcze dziećmi. Ich przeżycia zostały opisane w głośnym dokumencie "Leaving Neverland".
 • Michael Jackson pedofilem? Dokument "Leaving Neverland" w HBO Go od 8 marca

  Michael Jackson pedofilem? Dokument "Leaving Neverland" w HBO Go od 8 marca

  Dwuczęściowy film dokumentalny HBO "Leaving Neverland" przedstawia zwierzenia dwóch mężczyzn, którzy jako dzieci przyjaźnili się z Michaelem Jacksonem. Przed kamerami opowiadają o swoich relacjach z Królem Popu. Dokument miał swoją światową premierę na tegorocznym festiwalu filmowym Sundance. W Polsce film będzie dostępny w HBO GO od 8 marca, premiera na antenie HBO zaplanowana jest na kwiecień.