Lea Michele

Synonimy:
Lea Michele, Lea Michelle
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Lea Michele (23)

 • ​Oskarżana o rasizm i hipokryzję Lea Michele przeprasza

  ​Oskarżana o rasizm i hipokryzję Lea Michele przeprasza

  Świat celebrytów od kilku dni żyje akcją wspierającą walkę z rasizmem, która jest reakcją na tragiczną śmierć George'a Floyda. Wśród gwiazd, które potępiają brutalność policji i rasistowskie zachowania jest też znana z serialu "Glee" Lea Michele. Jej wpis na Twitterze skomentowała jednak jej czarnoskóra koleżanka z planu, Samantha Ware. Zarzuciła Michele hipokryzję i przypomniała o prześladowaniach, z jakim spotkała się z jej strony podczas występów w "Glee". Michele przeprosiła za swoje czyny i obiecała poprawę.
 • Lea Michele oskarżona o hipokryzję

  Lea Michele oskarżona o hipokryzję

  W poniedziałkowy wieczór na twitterowym koncie Lei Michele pojawił się wpis będący reakcją na śmierć George'a Floyda, która doprowadziła do zamieszek na tle rasowym w Stanach Zjednoczonych. Aktorka dołączyła do akcji #BlackLivesMatter (w dosłownym tłumaczeniu: #CzarneŻycieMaZnaczenie), protestując przeciwko rasizmowi. Na ten wpis zareagowała Samantha Ware, czarnoskóra aktorka, która grała z Michele w serialu "Glee". "Śmiechu warte" - napisała.
 • Lea Michele eksponuje ciążowy brzuszek

  Lea Michele eksponuje ciążowy brzuszek

  Lea Michele zdobyła międzynarodową rozpoznawalność dzięki roli w serialu „Glee”, będącym współczesnym musicalem dla młodzieży.
 • Lea Michele gotowa na miłość (nowa płyta "Places In Memory")

  Lea Michele gotowa na miłość (nowa płyta "Places In Memory")

  Po czterech latach od śmierci swojego partnera Cory'ego Monteitha znana z serialu "Glee" wokalistka i aktorka Lea Michele uporała się z żałobą i zamierza patrzeć w przyszłość.
 • Lea Michele: Jej nowy chłopak to żigolo!

  Lea Michele: Jej nowy chłopak to żigolo!

  Rok po śmierci byłego partnera Cory'ego Monteitha wokalistka i aktorka Lea Michele znalazła ukojenie w ramionach niejakiego Matthew Paetza.
 • Przed śmiercią powiedział jej... ("If You Say So" Lea Michele)

  Przed śmiercią powiedział jej... ("If You Say So" Lea Michele)

  Piosenkarka i aktorka Lea Michele ujawniła kolejną piosenkę z solowej płyty "Louder".
 • Gwiazda "Glee" w hołdzie zmarłemu partnerowi

  Gwiazda "Glee" w hołdzie zmarłemu partnerowi

  W sieci pojawił się teledysk wokalistki i aktorki Lea Michele. Utwór "Cannonball" to hołd dla zmarłego w zeszłym roku Cory'ego Monteitha.
 • Lea Michele we łzach: Cory był wyjątkowy

  Lea Michele we łzach: Cory był wyjątkowy

  Lea Michele, odbierając statuetkę podczas niedzielnej (11 sierpnia) gali Teen Choice Awards, zadedykowała nagrodę zmarłemu Cory'emu Monteithowi, swojemu byłemu chłopakowi.
 • Lea Michele przerwała milczenie po śmierci chłopaka

  Lea Michele przerwała milczenie po śmierci chłopaka

  Wokalistka i aktorka Lea Michele, gwiazda serialu "Glee", po raz pierwszy wypowiedziała się na temat śmierci Cory'ego Monteitha.