Lauri Ylonen

Artykuły - Lauri Ylonen (5)

 • The Rasmus powraca jesienią

  The Rasmus powraca jesienią

  W połowie listopada na dwa koncerty do Polski powróci fińska grupa The Rasmus. Zespół promować będzie swój ósmy album zatytułowany po prostu "The Rasmus".
 • "Na właściwym torze"

  "Na właściwym torze"

  Fińska grupa The Rasmus zrobiła sobie aż czteroletnią przerwę po płycie "Black Roses". Lauri Ylönen z kolegami zapowiadali album zatytułowany po prostu "The Rasmus" jako powrót do korzeni.
 • The Rasmus: Myślałem, że zwariuję przez to czekanie

  The Rasmus: Myślałem, że zwariuję przez to czekanie

  W maju ukaże się ósmy album najpopularniejszej fińskiej grupy The Rasmus, zatytułowany po prostu "The Rasmus". A 11 maja ekipa pod wodzą Lauriego Ylönena wystąpi w Warszawie.
 • "Nowy świat" wokalisty The Rasmus: Lauri i pacynka

  "Nowy świat" wokalisty The Rasmus: Lauri i pacynka

  W lipcu solowym albumem "New World" zadebiutował Lauri Ylonen, wokalista popularnej także w Polsce grupy The Rasmus. Nie oznacza to jednak końca jego macierzystej formacji.
 • "Wszystko od początku"

  "Wszystko od początku"

  Na początku lipca ukazała się płyta "New World" - solowy debiut Lauriego, wokalisty fińskiej grupy The Rasmus. Muzyczna zawartość jednak różni się od jego dokonań w macierzystej grupie.

Filmy - Lauri Ylonen (7)

 • The Rasmus: powrót po przerwie

  Dobrze się stało, że każdy z nas na pewien czas poświęcił się czemuś innemu - mówią Lauri Ylonen i Eero Heinonen z fińskiej grupy The Rasmus, która po czterech latach od wydania płyty "Black Roses" prezentuje fanom premierowy materiał.
 • The Rasmus i japońskie klimaty

  W Japonii czuję się jak w domu - mówi Lauri Ylonen z The Rasmus. Najnowszy teledysk zespołu powstał w Tokio, a jego estetyka nawiązuje do twórczości pewnego japońskiego artysty.
 • The Rasmus wracają do korzeni

  Czujemy, że znów jesteśmy na właściwym torze - mówią muzycy grupy The Rasmus. Nagrywając swój nowy, "imienny" album, Finowie postawili na sprawdzone metody pracy i artystyczną swobodę.
 • "Nowy świat" i nowy Lauri

  To w stu procentach moja płyta - mówi Lauri Ylonen, który po 17 latach grania z The Rasmus postanowił zasmakować solowej działalności. Wydany niedawno "New World" to - jak mówi artysta - muzyka idealna do nocnej jazdy samochodem.