Lauri

Artykuły - Lauri (6)

 • "Na właściwym torze"

  "Na właściwym torze"

  Fińska grupa The Rasmus zrobiła sobie aż czteroletnią przerwę po płycie "Black Roses". Lauri Ylönen z kolegami zapowiadali album zatytułowany po prostu "The Rasmus" jako powrót do korzeni.
 • "Nowy świat" wokalisty The Rasmus: Lauri i pacynka

  "Nowy świat" wokalisty The Rasmus: Lauri i pacynka

  W lipcu solowym albumem "New World" zadebiutował Lauri Ylonen, wokalista popularnej także w Polsce grupy The Rasmus. Nie oznacza to jednak końca jego macierzystej formacji.
 • Lauri - biografia

  Lauri Johannes Ylönen to fiński wokalista, kompozytor, autor tekstów piosenek i producent muzyczny. Sławę zyskał jako lider rockowej grupy muzycznej The Rasmus, znanej z takich przebojów jak: "In The Shadows", "In My Life" czy "First Day Of My Life". Wokalista poza działalnością w ramach The Rasmus, współpracował z innymi wykonawcami, m. in. z Apocalypticą, z którą stworzył utwory "Life Burns" oraz "Bittersweet" (przy udziale Ville Valo), z fińską wokalistką Siiri Nordin oraz zespołem Belle
 • "Smutek to też piękne uczucie"

  "Smutek to też piękne uczucie"

  O zapachu czarnych róż, wyobraźni, emocjonalnym striptizie i płycie podzielonej na rozdziały muzycy fińskiej grupy The Rasmus: wygadany wokalista Lauri Ylönen i wtrącający od czasu do czasu swoje trzy grosze perkusista Aki Markus Hakala opowiedzieli Justynie Tawickiej.
 • Rasmus-Biografia

  Grupę The Rasmus tworzy czterech muzyków z Helsinek: Lauri Ylönen (wokalista i autor tekstów), Pauli Rantasalmi (gitarzysta), Eero Heinonen (basista) i Aki Markus Hakala (perkusista). W 1994 roku czterech szkolnych kolegów stwierdziło, że trzeba coś zmienić w fińskiej muzyce, założyli więc zespół i już w grudniu wystąpili po raz pierwszy pod nazwą Sputnik. Niebawem zagrali w klubie "Oranssi" w Helsinkach, gdzie dostrzegł ich Teja Kotilainen - przyszły menadżer zespołu. Już w grudniu 1995 roku R
 • Odmieńcy z The Rasmus

  Odmieńcy z The Rasmus

  "W szkole uważali mnie za świra" - ujawnia Lauri, wokalista grupy The Rasmus. Fiński kwartet zrobił ostatnio furorę na listach przebojów z utworem "In The Shadows". Pod koniec września muzycy zespołu gościli na CZATerii i w nadawanym przez przez Polsat "Barze".