laureatka

Artykuły - Laureatka (44)

 • Tajemnica Charlize Theron wyszła na jaw

  Tajemnica Charlize Theron wyszła na jaw

  Charlize Theron, laureatka Oscara za rolę w filmie "Monster", poddała się operacji kręgosłupa. Zabieg wykonano jakiś czas temu, ale gwiazda wszystko ukryła. Sprawa wyszła na jaw w momencie, gdy jeden z fotografów odkrył na jej szyi bliznę.
 • Sopot Top Of The Top: Laureatka konkursu RMF FM z grupą Enej

  Sopot Top Of The Top: Laureatka konkursu RMF FM z grupą Enej

  W Wielkim Finale wakacyjnej zabawy "Ja cię kręcę" radia RMF FM zwyciężyła Natalia Walczak z Posady Górnej (Rymanów), która zaśpiewała przebój Jennifer Paige - "Crush", To właśnie ona wystąpiła z zespołem Enej na Top of the Top Sopot Festival.
 • Cate Blanchett: Nowa muza Allena

  Cate Blanchett: Nowa muza Allena

  Laureatka Oscara, jedna z najbardziej znanych na świecie australijskich aktorek, Cate Blanchett, zagrała główną rolę w najnowszym filmie Woody'ego Allena "Blue Jasmine", który od 23 sierpnia jest na ekranach polskich kin.
 • Korzysta z pomocy psychologa

  Korzysta z pomocy psychologa

  Halle Berry przyznała, że regularne wizyty w gabinecie psychologa pomagają jej stawić czoła presji, z jaką wiąże się jej zawód. "Tylko w ten sposób mogę poradzić sobie ze stresem " - mówi laureatka Oscara.
 • Kompromitacja laureatki "The Voice"

  Kompromitacja laureatki "The Voice"

  Zwyciężczyni brytyjskiej edycji telewizyjnego konkursu talentów wokalnych "The Voice" zaliczyła dramatycznie słaby wynik na listach bestsellerów płytowych.
 • "X Factor": Laureatka z... "Mam talent"

  "X Factor": Laureatka z... "Mam talent"

  Do tej pory "X Factor" wygrywali wokaliści, którzy pół roku wcześniej odpadali z "Mam talent". Nie inaczej było tym razem (laureatką została Klaudia Gawor), choć faworytem na ostatniej prostej wydawał się Wojciech Ezzat.
 • Magda Welc i "Kasety mamy"

  Magda Welc i "Kasety mamy"

  Laureatka trzeciej edycji programu "Mam talent" opublikowała swój pierwszy singel zapowiadający płytę.
 • Książka kucharska Gwyneth Paltrow

  Książka kucharska Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow zasmakowała w byciu dobrą gospodynią domową. Laureatka Oscara, która ograniczyła aktywność zawodową na rzecz rodziny, napisała kolejną książkę kucharską. Przepisy na ulubione dania gwiazdy pojawią się w księgarniach w kwietniu.
 • Kelly Clarkson kończy pierwszy etap

  Kelly Clarkson kończy pierwszy etap

  Pod koniec listopada składankę z największymi przebojami wypuści Kelly Clarkson, laureatka pierwszej edycji amerykańskiego "Idola".
 • Kasia Grabowska - biografia

  Kasia Grabowska to polska wokalistka, laureatka programów "Szansa na sukces" (z Brathankami, 2010 rok) i "Bitwa na głosy" (grupa Piotra Kupichy, 2011 rok) oraz uczestniczka programu "The Voice of Poland", gdzie, jako członkini zespołu Adama "Nergala" Darskiego, dotarła do etapu bitew. Kasia ukończyła Studium Piosenkarskie w Poznaniu, a wcześniej - od trzynastego roku życia - śpiewała z zespołem wokalnym. W dorobku ma, udział w spektaklu "Big Popiel - mysia opera" w teatrze Rampa oraz współpra