Lato Filmów

Artykuły - Lato Filmów (43)

 • Sensacyjne Lato Filmów w Kołobrzegu

  Sensacyjne Lato Filmów w Kołobrzegu

  Ponad 40 filmów - polskich i zagranicznych, w tym osiem, które powalczą w konkursie na najlepszy film sensacyjny "Suspense Film Competition" - obejrzą widzowie IV Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego organizowanego pod hasłem Sensacyjne Lato Filmów.
 • "Sensacyjne Lato Filmów"

  "Sensacyjne Lato Filmów"

  "Drogówka", "Układ zamknięty", "Trzy siostry T" , "Porwanie" zobaczą widzowie drugiej edycji Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego "Sensacyjne Lato Filmów". Impreza wystartowała w czwartek, 8 sierpnia.
 • Rusza 17. edycja Lata Filmów

  Rusza 17. edycja Lata Filmów

  Na ponad 100 seansów filmowych, w tym pokazy premierowe i filmy mistrzów kina m.in. Carlosa Saury, Jerzego Skolimowskiego i Mike'a Leigh zapraszają organizatorzy 17. edycji festiwalu filmowego i artystycznego Lato Filmów w Warszawie. Festiwal potrwa od 1 do 7 kwietnia.
 • Laureat Oscara w polskich kinach

  Laureat Oscara w polskich kinach

  "W lepszym świecie" Dunki Susanne Bier - laureat Oscara 2011 w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny" - trafi na ekrany polskich kin na przełomie czerwca i lipca. Wcześniej jednak premierowy pokaz obrazu zainauguruje 17. Festiwal Filmowy i Artystyczny Lato Filmów.
 • Nagrody 16. Festiwalu "Lato Filmów" rozdane

  Nagrody 16. Festiwalu "Lato Filmów" rozdane

  16. Festiwal Filmowy i Artystyczny Lato Filmów, który odbywał się w dniach 12-21 lipca w Warszawie dobiegł końca. Wczoraj w klubie Plac Zabaw odbyło się ogłoszenie wyników konkursów festiwalowych.
 • Festiwal "Lato Filmów" w Warszawie potrwa do 21 lipca

  Festiwal "Lato Filmów" w Warszawie potrwa do 21 lipca

  16. Festiwal "Lato Filmów" w Warszawie został w ostatnim momencie przedłużony i potrwa do 21 lipca. Dziś natomiast kończy się Script Forum, trzecia edycja branżowej konferencji scenopisarskiej, organizowanej w ramach festiwalu. Ostatnim punktem programu Script Forum będzie wykład laureata Oscara, Dustina Lance Blacka.
 • 16. Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów" w Warszawie

  16. Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów" w Warszawie

  Jutro w Warszawie rozpoczyna się 16. Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów". Jest to jedyny w Polsce festiwal filmowy, który dobór prezentowanych filmów opiera na jakości scenariusza filmowego, a więc na spójności i niepowtarzalności opowiadanej w filmie historii. Festiwal potrwa do 21 lipca.
 • Lato Filmów w Warszawie

  Lato Filmów w Warszawie

  Przegląd filmów stworzonych według tekstów Krzysztofa Teodora Toeplitza to element 16. festiwalu Lato Filmów, który rozpocznie się w Warszawie 12 lipca. W ramach prezentacji "Najlepsze scenariusze sezonu" widzowie obejrzą m.in. filmy "Była sobie dziewczyna" i "Fish Tank".
 • Festiwalowy zawrót głowy

  Festiwalowy zawrót głowy

  Toruń, Wrocław, Warszawa, Kazimierz Dolny, Ińsko, Zwierzyniec, Lubomierz... Na który z wakacyjnych festiwali filmowych warto pojechać?
 • "Śledztwo" podczas Lata Filmów

  "Śledztwo" podczas Lata Filmów

  Czwarta edycja konkursu głównego Festiwalu Lato Filmów na "Film z Najlepszym Scenariuszem" dobiegła końca.