InteriaTV - las

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Las (Film (2009) Reż.Piotr Dumała) , Las (tytuł filmu Piotra Dumały)

Filmy - Las (10)

 • Na czym polega terapia lasem?

  Gdy podczas pandemii koronawirusa na jakiś czas zamknięto lasy, słychać było gniewne głosy osób spragnionych kontaktu z przyrodą. Nic dziwnego – natura ma dobry wpływ na nasze zdrowie. Można to odczuć m.in. dzięki kąpielom leśnym. Na czym polega ta aktywność? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział Jacek Gawroński - certyfikowany instruktor leśnych kąpieli. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Magiczny krzywy las w Gryfinie. Na czym polega sekret miejscowych drzew?

  Robert Stockinger wybrał się do Krzywego Lasu w Gryfinie, by odkryć jego tajemnicę. Drzewa rosną tutaj w wyjątkowy, "powykrzywiany" sposób. Czy miejsce powstało samo, czy może poprzez ingerencją człowieka? Na to pytanie odpowiedział pan Marcin Dziubak. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Ciekawskie norki harcują w lesie

  Kiedy autor nagrania spacerował w poszukiwaniu idealnego miejsca na wędkowanie, w lesie po drodze napotkał ciekawskie norki. Rodzina zwierzaków popiskiwała, radośnie harcując wokół nóg mężczyzny. Czyżby szukały towarzystwa? (STORYFUL/x-news)
 • Aplikacja, dzięki której nie zgubisz się w lesie

  Co najmniej kilkadziesiąt osób miesięcznie gubi się w lesie. Lasy Państwowe stworzyły aplikację, która ułatwia poruszanie się w nim. – Aplikacja „Bank danych o lasach” zawiera mapy lasów. Możemy przed wyjściem w teren taką aplikację pobrać na swój telefon i możemy pobrać dane do pracy offline – wyjaśnił Andrzej Talarczyk z zespołu informatycznego Lasów Państwowych. Co ważne – dzięki aplikacji można również wezwać pomoc i wskazać swoją lokalizacje. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Przedzierali się przez płonący las. Ryzykowna ucieczka przed żywiołem

  Dwóch mężczyzn sfilmowało swoją dramatyczną próbę ucieczki autem z płonącego lasu w parku narodowym Glacier w amerykańskim stanie Montana. Na filmie nakręconym przez przednią szybę samochody widać drogę pomiędzy płonącymi drzewami. W głosie kierowcy i pasażera słychać przerażenie. Obaj obawiają się swoje życie i proszą Boga o pomoc. Ostatecznie mężczyznom nie udało się przedrzeć przez płonący las. Drogę zablokowało im przewracające się drzewo, musieli więc opuścić auto i uciekać pieszo. Ocalił ich patrol strażników parku. (STORYFUL/x-news)
 • Łoś na lotnisku. Jak on się tam znalazł?

  Ludzie jadący samochodami byli w szoku, kiedy zobaczyli łosia, który uciekał z lotniska. Jak on się tam znalazł?
 • Survival, czyli jak zaprzyjaźnić się z lasem

  Podróżnik Łukasz Długowski wybrał się do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Jaką przygodę tam przeżył? Kogo spotkał? I jak mu smakował świerk? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Nie rób tego w lesie

  Są miejsca, w których nie powinno się robić takich rzeczy...
 • Igrał, igrał, aż się doigrał

  Po to zeszliśmy kiedyś z drzew, żeby dziś na nie nie wchodzić...
 • Zakościelny: Znowu las, znowu kleszcze

  INTERIA.TV odwiedziła aktorów na planie "Czasu Honoru". Ostatnią, piątą serię serialu zobaczymy już jesienią. Co czeka Bronka, granego przez Macieja Zakościelnego?