Lara Gessler

Artykuły - Lara Gessler (15)

 • Ciężarna Lara Gessler nago w centrum Warszawy

  Ciężarna Lara Gessler nago w centrum Warszawy

  Lara Gessler pozowała nago w środku miasta. Ciężarna córka Magdy Gessler wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, która została zrealizowana na jednej z warszawskich ulic. Internauci są podzieleni. Fotografie skomentowała też przyszła babcia.
 • Dzieci Magdy Gessler jak... Staś i Nel

  Dzieci Magdy Gessler jak... Staś i Nel

  Lara Gessler i Tadeusz Muller wyglądają jak główni bohaterowie ekranizacji słynnej powieści Henryka Sienkiewicza. Tak przynajmniej twierdzą fa Magdy Gessler, którzy skomentowali stare zdjęcie przedstawiające jej córkę i syna.
 • Lara Gessler poukładała swoje życie

  Lara Gessler poukładała swoje życie

  Lara Gessler chętnie bywa na branżowych imprezach i z uśmiechem na twarzy pozuje na ściankach. Przy jednej z takich okazji zdecydowała się na wyznanie.
 • Lara Gessler świętowała urodziny z facetem. Zobacz, jak wygląda jej ukochany

  Lara Gessler świętowała urodziny z facetem. Zobacz, jak wygląda jej ukochany

  Lara Gessler obchodziła ostatnio 30 urodziny. Udostępniony na jej Instagramie post świadczy o tym, że była to szalona impreza, której restauratorka długo nie zapomni.
 • Magda i Lara Gessler na wspólnych wakacjach

  Magda i Lara Gessler na wspólnych wakacjach

  Jakiś czas temu sieć obiegł filmik, na którym Magda i Lara Gessler oraz Waldemar Kozerawski tańczą do utraty tchu. Wiadomo, w jakich okolicznościach powstało nagranie.
 • Na co ochotę ma Lara Gessler?

  Na co ochotę ma Lara Gessler?

  Jak przyznaje Lara Gessler, z dużą satysfakcją przyjęła propozycję realizowania cyklu dla porannego programu stacji TVN. W nowym paśmie "Mam ochotę na..." rekomenduje widzom miejsca, w których można zjeść pyszne, a zarazem zdrowe śniadania. Jak tłumaczy, zawsze wybiera lokale prowadzone z pasją. Córka restauratorki dobrze czuje się przed kamerą i zdradza, że ma już w głowie wiele pomysłów na kolejne odcinki.
 • Lara Gessler i Aleksandra Domańska: Nie boimy się nowych wyznań

  Lara Gessler i Aleksandra Domańska: Nie boimy się nowych wyznań

  Poznały się w reality show, a przez kulinarne wyzwanie - w którym aktorka Aleksandra Domańska pod okiem Lary Gessler szkoliła kulinarne umiejętności - jeszcze bardziej się polubiły. - Nie boimy się nowych wyznań - mówią.
 • Magda Gessler na zdjęciu sprzed 50 lat

  Magda Gessler na zdjęciu sprzed 50 lat

  Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych osobowości polskiej telewizji. Prowadzone przez nią „Kuchenne rewolucje” cieszą się niesłabnącą popularnością.
 • Lara Gessler: Wiele osób zmieniło o mnie zdanie

  Lara Gessler: Wiele osób zmieniło o mnie zdanie

  Lara Gessler nie kryje satysfakcji z udziału w programie "Ameryka Express". Choć trudno było sprostać wszystkim ekstremalnym wyzwaniom, to oprócz możliwości przeżycia niesamowitej przygody wartością dodaną pokazania się szerszej publiczności są niezliczone dowody sympatii od widzów. Wiele osób, które wcześniej kojarzyły ją tylko ze zdjęć na portalach internetowych przez pryzmat znanego nazwiska, oceniało ją zbyt powierzchownie.
 • Lara Gessler ćwiczy z Anną Lewandowską

  Lara Gessler ćwiczy z Anną Lewandowską

  Choć Lara Gessler jest właścicielką cukierni, może pochwalić się perfekcyjną sylwetką. Jaki jest jej sekret?

Filmy - Lara Gessler (12)

 • Lara Gessler poukładała swoje życie

  Lara Gessler opowiedziała o czasie wolnym, który spędza ze swoją medialną rodziną. Wyznała też, że w jej życiu prywatnym wreszcie zagościło szczęście. - Wydaje mi się, że zmienił się model rodziny i spędzania czasu bez względu na to czy jest to rodzina medialna czy nie. Kiedyś żyliśmy wielopokoleniowo na kupie. Teraz każdy żyje osobno, ludzie mają dla siebie dużo mniej czasu i o ten czas dużo bardziej trzeba walczyć - powiedziała. - Bardzo jestem szczęśliwa. Wydaje mi się, że jest tak jak ma być i trzeba tylko patrzeć z entuzjazmem i przychylnością na to co się dzieje dalej, więc ja tak też robię. Wyglądam ze spokojem i ciekawością jutra – zapewniła.
 • Lara Gessler o kompleksach i ortoreksji

  Lara Gessler przełamała swoje lęki i kompleksy, pokazując znamię, którego zawsze się wstydziła. Czy wiele ją to kosztowało? - Przez wiele lat było tyle zachodu, żeby to chować. Doszłam do wniosku, że jestem trochę więźniem tego. Wszyscy powinniśmy kochać swoje ciała - wyznała. Gwiazda zdradziła też, że przesadnie dbała o swoje zdrowie, co doprowadziło do ortoreksji. - To była bardzo długa droga, związana z zaburzeniami żywienia w młodym wieku. Nauką dystansu do ciała był dla mnie mój pierwszy tatuaż. Trzeba być dla siebie łaskawym - dodała.
 • Co Lara Gessler myśli o kandydaturze mamy na prezydenta?

  Warszawa. W poniedziałek 18 listopada odbył się 17. plebiscyt "Róże Gali". Na imprezę w gmachu Ufficio Primo tłumnie przybyły gwiazdy polskiego show-biznesu. Podczas wydarzenia nie zabrakło Lary Gessler, która chętnie odpowiadała na pytania. Trzydziestolatka opowiedziała, co myśli o plotkach, że jej mama Magda Gessler miałaby kandydować na prezydenta. - To nie pierwszy raz, kiedy słyszę takie głosy. Siłę przebicia i fantazję ma, a jej zawsze nam brakuje - powiedziała. - Ona lubi ekscentryczne pomysły. Wprowadziłaby dużo miłości - dodała.
 • Na co ochotę ma Lara Gessler?

  Jak przyznaje Lara Gessler, z dużą satysfakcją przyjęła propozycję realizowania cyklu dla porannego programu stacji TVN. W nowym paśmie "Mam ochotę na..." rekomenduje widzom miejsca, w których można zjeść pyszne, a zarazem zdrowe śniadania.