lampy

Artykuły - Lampy (39)

 • Wszystko, co powinnaś wiedzieć o stylu industrialnym

  Wszystko, co powinnaś wiedzieć o stylu industrialnym

  Szukasz pomysłu na urządzenie mieszkania w nowoczesny sposób? Lubisz duże przestrzenie i minimalizm? Postaw na styl industrialny i zamień mieszkanie w stylowy loft rodem z Nowego Jorku lat 50-tych!
 • Ultrafioletowe oświecenie. Zbawienne światło będzie tańsze

  Ultrafioletowe oświecenie. Zbawienne światło będzie tańsze

  Współcześnie produkowane lampy UV odstraszają wielkimi gabarytami, zużyciem energii, zawartością toksycznych gazów, a do tego wysoką ceną. Japońskie urządzenia nowej generacji zapowiadają nowy rozdział w technologii wysokoenergetycznego światła.
 • Istotna informacja

  Zarząd Alumast S.A. w upadłości układowej informuje, iż wprowadził do swojej oferty produktowej kompozytowe lampy autonomiczne LEDAL oraz kompozytowe słupy oświetleniowe w wersji łamanej. Kompozytowa lampa autonomiczna to nowatorskie rozwiązanie w zakresie konstrukcji oprawy oświetleniowej ze źródłem światła typu Led, jak i samego sposobu zainstalowania na słupie ogniwa fotowoltaicznego. Kompozytowy słup oświetleniowy w wersji łamanej składa się z dwóch rur oraz łącznika zawiasoweg
 • DCB chce wejść na NewConnect

  DCB sp. z o.o., wyspecjalizowany dostawca lamp kasjerskich oraz szkoleń z zakresu rozpoznawania autentyczności banknotów, w IV kwartale br. przeprowadzi prywatną emisję akcji, z której chce pozyskać do 1 mln złotych. Następnie, na przełomie 2010/2011 roku zadebiutuje na NewConnect. Autoryzowanym Doradcą Spółki został WDM Autoryzowany Doradca sp. z o. o.
 • Bezprawie na A4

  Firma Stalexport łamie przepisy budowlane, nie dbając o stan techniczny latarni na autostradzie A4. Nieczynne słupy oświetleniowe na drodze są w fatalnym stanie. To wniosek, jaki płynie z raportu Małopolskiego Nadzoru Budowlanego - ustalił reporter RMF FM Maciej Grzyb.
 • Światło w ogrodzie

  Światło w ogrodzie

  Dom i ogród skryte w ciemnościach mają swój niezaprzeczalny urok i wdzięk tajemnicy. Dla naszego bezpieczeństwa i komfortu warto jednak nieco rozproszyć ten mrok odpowiednim oświetleniem.
 • Ta straszna rtęć

  Ta straszna rtęć

  Pożegnanie z tradycyjnymi żarówkami to nie tylko korzyści dla środowiska wynikające z mniejszego zużycia energii. To także problemy z utylizacją elektroodpadów - również tych niebezpiecznych dla otoczenia.
 • Wystawa prac Leona Tarasewicza na Podlasiu

  Kilkanaście prac - m.in. obrazów, instalacji przypominających lampy oraz wydruków na banerach znalazło się na nietypowej wystawie wybitnego malarza współczesnego Leona Tarasewicza, która wieczorem została otwarta w Łapiczach koło Krynek (Podlaskie).
 • Fałszerze mają się dobrze

  Miliony kart kredytowych nie rozwiązują problemu fałszywych pieniędzy. Społeczeństwo nie wie, w jaki sposób rozpoznać oryginał, a fałszowanie złotówek i euro to dla fachowców bułka z masłem.
 • "Muzyka techno i lampy dyskotekowe jak kokaina"

  "Muzyka techno i lampy dyskotekowe jak kokaina"

  Muzyka techno i światła dyskotekowe mają takie samo działanie jak kokaina i dlatego należy je bezwzględnie ograniczyć, ponieważ są przyczyną wielu wypadków drogowych - uważa podsekretarz stanu we włoskim Urzędzie Rady Ministrów Carlo Giovanardi.

Filmy - Lampy (1)

 • "Lampy są zabawniejsze"

  Joan Gaspar jest cenionym hiszpańskim dizajnerem. Jego dorobek obejmuje m.in. oświetlenie, meble oraz elementy przestrzeni miejskiej.