Lamborghini

Artykuły - Lamborghini (116)

 • Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition

  Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition

  Cztery miesiące po oficjalnej premierze, smartfon Oppo Find X2 Pro w edycji Lamborghini dotarł do Indii.
 • 4000 KM - Lamborghini pokazało swoją łódź motorową

  4000 KM - Lamborghini pokazało swoją łódź motorową

  Znany producent włoskich supersamochodów zaprezentował swoją wizję łodzi motorowej. Stworzona przy współpracy z Italian Sea Group jednostka, dysponuje dwoma silnikami o mocy 2000 KM każdy.
 • Co dalej z kultowym silnikiem V12 Lamborghini?

  Co dalej z kultowym silnikiem V12 Lamborghini?

  Producenci samochodów prześcigają się w "ultraekologicznych" pomysłach mających na celu wirtualne obniżenie zużycia paliwa. Na szczęście, nie wszyscy wtórują idei downsizingu.
 • Lamborghini Aventador po liftingu

  Lamborghini Aventador po liftingu

  Lamborghini Aventador doczekało się właśnie - przypadającej na połowę cyklu produkcyjnego - kuracji odmładzającej. Auto nazywa się teraz Aventador S.
 • Natknęli się na drodze na porzucone Lamborghini...

  Natknęli się na drodze na porzucone Lamborghini...

  Nietypowej interwencji musieli się podjąć policjanci w Włocławka. Na jednej z ulic, blokując ruch stało bowiem... Lamborghini Aventador. Kierowcy przy nim nie było.
 • Lamborghini podwoi sprzedaż. Jak to zrobią?

  Lamborghini podwoi sprzedaż. Jak to zrobią?

  Do 2019 roku produkcja aut ze znaczkiem Lamborghini zwiększyć ma się - co najmniej - dwukrotnie. W jaki sposób Włosi zamierzają osiągnąć ten cel?
 • Lamborghini Centenario Roadster

  Lamborghini Centenario Roadster

  Na trwającym właśnie w Kalifornii Monterey Car Week Lamborghini zaprezentowało otwartą wersję pokazanego w Genewie modelu Centenario.
 • Lamborghini Concept S 001 na sprzedaż

  Lamborghini Concept S 001 na sprzedaż

  Jeśli marzycie o jedynym w swoim rodzaju aucie ze logiem Lamborghini, to macie jeszcze nieco ponad pięć miesięcy, by odłożyć sumę 2,5 mln dolarów.
 • Legendarne Lamborghini Miura od słynnego właściciela

  Legendarne Lamborghini Miura od słynnego właściciela

  To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Na aukcję trafiło właśnie legendarne Lamborghini Miura, którego pierwszym właścicielem był niegdyś Rod Steward.
 • Itslavishbitch - facet, który nawet nie wie, co to skromność

  Itslavishbitch - facet, który nawet nie wie, co to skromność

  "Moje życie jest jak Louis Vuitton - każdy chce takie mieć" - pisze o sobie osiemnastolatek ukrywający się w sieci pod pseudonimem itslavishbitch. Dla pochodzącego z Indii chłopaka nie ma żadnych świętości poza jedną - pieniędzmi. Dużą ilością pieniędzy...

Filmy - Lamborghini (16)

 • Krzysztof Rutkowski w Lamborghini

  Znany detektyw uwielbia luksusowe życie. Często widywany jest w sportowych samochodach, modnych ubraniach i w towarzystwie pięknych kobiet. Fotoreporterzy przyłapali ostatnio Rutkowskiego w... Lamborghini.
 • Superbabcia kontra supersamochód

  Mieszkająca wysoko w austriackich Alpach 81-letnia babcia Irma nigdy nie prowadziła samochodu. Zachęcona przez swojego bratanka Andreasa Siebenhofera usiadła za kierownicą Lamborghini Aventadora. Kobieta była pod wrażeniem odgłosów, które wydawała silnik tego supersamochodu. (STORYFUL/x-news)
 • Babcia w supersamochodzie. Jej reakcja?

  Mieszkająca wysoko w austriackich Alpach 81-letnia babcia Irma nigdy nie prowadziła samochodu. Zachęcona przez swojego bratanka Andreasa Siebenhofera usiadła za kierownicą Lamborghini Aventadora. Kobieta była pod wrażeniem odgłosów, które wydawała silnik tego supersamochodu. (STORYFUL/x-news)
 • Miał być popis, skończyło się wstydliwą wpadką

  W niedzielę (24 marca) w Londynie odbył się pokaz supersamochodów. Jednemu z widzów udało się uchwycić moment, w którym kierowca Lamborghini Huracan Performante stracił panowanie nad autem i uderzył w mur. W zdarzeniu nie ucierpiał nikt, poza wartym ponad milion złotych samochodem. (STORYFUL/x-news)