lakiery

Artykuły - Lakiery (36)

 • Sexymanikiur dla każdej z nas

  Sexymanikiur dla każdej z nas

  Możesz wybrać lakier pastelowy, jasny lub w mocnym kolorze. Albo dający efekt piasku czy kawioru.
 • Ratujemy zbyt gęsty lakier

  Ratujemy zbyt gęsty lakier

  Podczas porządków w łazience odnalazłam kilka lakierów. Trudno jednak malować nimi paznokcie, bo są zbyt gęste. Czy można je w jakiś sposób uratować i rozrzedzić? Agnieszka z Zabrza
 • Jak zrobić manikiur w domu

  Jak zrobić manikiur w domu

  Możesz na co dzień zadbać o swoje paznokcie nie gorzej niż manikiurzystka. Dzięki nowoczesnym produktom do ich pielęgnacji będzie to łatwe i przyjemne.
 • Paznokcie: Sezon na lakiery z brokatami

  Paznokcie: Sezon na lakiery z brokatami

  W tym sezonie dominują brokatowe lakiery. Ich wielką zaletą jest to, że osiągnięty dzięki nim spektakularny efekt nie wymaga ani dużo czasu, ani specjalnych umiejętności.
 • Lakiery na każdą porę... zimy

  Lakiery na każdą porę... zimy

  Głębokie i intensywne, chłodne tony, czy może ciepłe refleksy słodkich pasteli? Wysoki połysk gładkiego lakieru, czy może skrzące drobinki teksturowych fantazji? Tej zimy możemy pozwolić sobie na każde szaleństwo na paznokciach, a o wyborze lakieru zadecyduje nastrój chwili, ulotna emocja, która ubarwi zmarzniętą biel za oknem.
 • Kolekcja Essie bridal 2013

  Kolekcja Essie bridal 2013

  "Miłość jest w powietrzu..."
 • Drewno w łazience - plusy i minusy

  Drewno w łazience - plusy i minusy

  Warunki panujące w łazience znacznie różnią się od tych w innych pomieszczeniach domu. Praktycznie cały czas jest w niej wilgotno, wahania temperatury są stosunkowo duże, a powierzchnie są zachlapywane wodą i bezlitośnie traktowane detergentami. Czy w takiej sytuacji warto decydować się na zastosowanie w niej drewna jako materiału wykończeniowego?
 • Modna jesień na paznokciach

  Modna jesień na paznokciach

  Nowa kolekcja lakierów do paznokci Coral Prosilk od Delia Cosmetics
 • Zabezpieczenie drewnianej architektury na zewnątrz

  Zabezpieczenie drewnianej architektury na zewnątrz

  Drewno użytkowane na zewnątrz w największym stopniu narażone jest na zniszczenie przez grzyby, pleśń czy robaki oraz czynniki atmosferyczne. Dlatego wymaga trwałego zabezpieczenia. Jakim preparatem najlepiej zabezpieczyć wybraną powierzchnię i jak często odnawiać ochronę?
 • Blask dodaje urody

  Blask dodaje urody

  Kosmetyki rozświetlone perłą, brokatem, kolorami szlachetnych kruszców są wymarzone na karnawał. Jak żadne inne podkreślą naszą kobiecość i zmysłowy urok.