lakier

Artykuły - Lakier (69)

 • Idealne paznokcie na urlopie

  Idealne paznokcie na urlopie

  Jak sprawić, by lakier przetrwał urlop bez nieestetycznych odprysków i rys? Jest na to sposób!
 • Ratujemy zbyt gęsty lakier

  Ratujemy zbyt gęsty lakier

  Podczas porządków w łazience odnalazłam kilka lakierów. Trudno jednak malować nimi paznokcie, bo są zbyt gęste. Czy można je w jakiś sposób uratować i rozrzedzić? Agnieszka z Zabrza
 • Lakier do włosów LOOK EXPERT Extreme Strong

  Lakier do włosów LOOK EXPERT Extreme Strong

  To profesjonalny kosmetyk, który pozwala osiągnąć efekt spektakularnej fryzury bez konieczności wizyty u fryzjera
 • Paznokcie: Sezon na lakiery z brokatami

  Paznokcie: Sezon na lakiery z brokatami

  W tym sezonie dominują brokatowe lakiery. Ich wielką zaletą jest to, że osiągnięty dzięki nim spektakularny efekt nie wymaga ani dużo czasu, ani specjalnych umiejętności.
 • Lakiery Ferity

  Lakiery Ferity

  Kolekcja wyjątkowych lakierów do paznokci, która stała się hitem w Stanach Zjednoczonych i Japonii.
 • Impregnacja drewna - 6 najczęstszych błędów

  Impregnacja drewna - 6 najczęstszych błędów

  Gołe deski na tarasie, charakterystyczne chrupanie w ścianie, na które machamy ręką, czy nakładanie środków ochronnych według swojego uznania - to bardzo częste grzeszki majsterkowiczów. Niefrasobliwość może się jednak na nas odbić w przyszłości. Dlaczego? Z błędami najczęściej popełnianymi przy impregnacji rozprawia się doradca techniczny Altax, Andrzej Wójcik.
 • Kolekcja Essie bridal 2013

  Kolekcja Essie bridal 2013

  "Miłość jest w powietrzu..."
 • Odnawianie drewnianych drzwi i okien

  Odnawianie drewnianych drzwi i okien

  Okna i drzwi zewnętrzne pełnią w domu szczególną funkcję. Mają być wytrzymałe, żeby zapewnić domownikom bezpieczeństwo. Muszą być na tyle trwałe, by nie wpuszczać do domu zimna i wilgoci. Jak również, powinny być ładne - w końcu będziemy na nie patrzeć przez wiele lat. Te wszystkie warunki z powodzeniem spełni drewniana stolarka otworowa.
 • Stare drewno pod specjalną ochroną

  Stare drewno pod specjalną ochroną

  Skrzypiąca dębowa podłoga, stolik po babci z przetartym blatem czy wysłużona ogrodowa altanka - stare drewno ma wyjątkowy urok i nierzadko wielką wartość. Wymaga jednak szczególnej ochrony i zastosowania odpowiednich preparatów, jeśli chcemy, by cieszyło oczy przez długie lata. Wiedzą o tym nie tylko konserwatorzy zabytków, ale i zwykli użytkownicy, którzy chcą zachować urok antyków.
 • Odświeżamy wnętrza - szybki remont w jeden dzień

  Odświeżamy wnętrza - szybki remont w jeden dzień

  Odnowienie drewnianych wnętrz i mebli w domu to zajęcie, które łatwo odkładać w nieokreśloną przyszłość. Tymczasem stary stolik straszy, a obdrapane drzwi aż proszą się o pomalowanie. Może w tym roku warto zebrać się w sobie? Szybki remont to zadanie na tyle proste, że możemy z łatwością sami się do tego zabrać. Jeśli starannie przemyślimy plan pracy i odpowiednio dobierzemy produkty, całość może zabrać nam mniej niż jeden dzień! Podpowiadamy jak ułatwić sobie to zadanie.

Filmy - Lakier (2)

 • Nie możesz odkręcić lakieru do paznokci? Prosty trik

  Lakiery do paznokci lubią czasem spłatać figla - zwykle nie można ich odkręcić w najmniej spodziewanym momencie. Jak poradzić sobie z odkręceniem lakieru do paznokci, kiedy własne siły zawiodły, a wokół nie ma nikogo, kto mógłby nam pomóc? Poznajcie domową metodę!
 • "Lakier do włosów"

  Pulchna nastolatka, Tracy Turnbland (Nicole Blonsky), oraz jej najlepsza przyjaciółka, Penny Pingleton (Amanda Bynes), uczestniczą w przesłuchaniu do telewizyjnego widowiska The Corny Collins Show.