łąka

Artykuły - łąka (5)

 • Łąki należy wykosić do końca lipca

  Łąki należy wykosić do końca lipca

  Przypominamy, że rolnicy, którzy zgłosili swoje łąki do dopłat bezpośrednich mają obowiązek wykosić swoje łąki i usunąć ściętą biomasę, co najmniej raz w roku w terminie do 31 lipca.
 • Jacek Koman w serialu "Top of the Lake"

  Jacek Koman w serialu "Top of the Lake"

  6 listopada ale kino+ zaprasza na polską premierę "Top of the Lake". Serial zdobył aż 8 nominacji w tegorocznej edycji nagród Emmy i porównywany jest do "Miasteczka Twin Peaks". W jednej z ról zobaczymy polskiego aktora jacka Komana.
 • Szwajcaria: Góry, jeziora i łąki

  Szwajcaria to kraj wysokich, ośnieżonych gór, licznych wodospadów oraz spowitych mgłą jezior. To kraj, który słynie z pięknych i czystych alpejskich łąk, pastwisk i rzek.
 • "Paradox Lake" podbija Ateny

  "Paradox Lake" podbija Ateny

  Film "Paradox Lake", zrealizowany przez urodzononego w Polsce, ale mieszkającego w Nowym Jorku reżysera Przemysława Reuta, zdobył Grand Prix 8. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który zakończył się 19 września w Atenach. Twórca otrzymał dodatkowo nagrodę pieniężną w wysokości 6 tysięcy euro.
 • "Paradox Lake" wygrywa Nowe Horyzonty

  "Paradox Lake" wygrywa Nowe Horyzonty

  Film "Paradox Lake", w reżyserii Przemysława Reuta, został zwycięzcą konkursu festiwalu Nowe Horyzonty, który zakończył się w niedzielę, 28 lipca, w Cieszynie Kolejne miejsca zajęły produkcje "Eureka" i "Niżyński". Jedynymi jurorami konkursu byli sami widzowie.

Filmy - łąka (1)