Laila Ali

Artykuły - Laila Ali (4)

 • "The Masked Singer": Córka Muhammada Alego w programie

  "The Masked Singer": Córka Muhammada Alego w programie

  Laila Ali, amerykańska bokserka i najmłodsza córka Muhammada Alego, to trzeci uczestnik drugiego sezonu show "The Masked Singer", który pożegnał się z programem.
 • Laila Ali radzi Anthony'emu Joshui poprawę kondycji

  Laila Ali radzi Anthony'emu Joshui poprawę kondycji

  Laila Ali, córka legendarnego Muhammada Alego i była mistrzyni świata w boksie, radzi Anthony'emu Joshui (19-0, 19 KO), aby popracował nad kondycją. To pokłosie problemów Brytyjczyka w mistrzowskiej walce z Ukraińcem Władymirem Kliczką.
 • Laila Ali: Nie jestem zaskoczona porażką Rondy Rousey

  Laila Ali: Nie jestem zaskoczona porażką Rondy Rousey

  Laila Ali, była mistrzyni pięściarstwa i córka "Największego" - mistrza świata wagi ciężkiej w boksie Muhammada Alego, twierdzi, że w przeciwieństwie do kibiców na całym świecie nie jest zszokowana upadkiem Rondy Rousey. Była już mistrzyni UFC, kreowana na zawodniczkę nie do zatrzymania, w fatalnym stylu przegrała w weekend z bokserską eksczempionką Holly Holm. I - jak zapewnia Laila - przegra znowu.
 • Laila Ali: Jestem na emeryturze i walka mnie nie interesuje

  Laila Ali: Jestem na emeryturze i walka mnie nie interesuje

  Szef UFC Dana White jest gotowy zorganizować walkę Rondy Rousey z Lailą Ali. O pojedynku gwiazdy MMA z byłą mistrzynią boksu spekuluje się od kilkunastu dni i choć wydaje się on mało prawdopodobny, White pozostawia paniom otwartą furtkę.