ładowarka

Artykuły - ładowarka (69)

 • Xiaomi wprowadza swoją technologię szybkiego ładowania

  Xiaomi wprowadza swoją technologię szybkiego ładowania

  Chiński producent zapowiedział, że wyczekiwana technologia szybkiego ładowania 100 W trafiła już do masowej produkcji.
 • Owoc Durian jako magazyn energii?

  Owoc Durian jako magazyn energii?

  Durian to charakterystyczny owoc wyróżniający się mocno swoim nieprzyjemnym zapachem. Pomimo swoich walorów smakowych, posiada on jeszcze jedną istotną cechę.
 • Jeden typ ładowarki w UE - nowy pomysł Komisji Europejskiej

  Jeden typ ładowarki w UE - nowy pomysł Komisji Europejskiej

  Komisja Europejska planuje wprowadzić przepisy, które mają ujednolicić typ ładowarki do smartfona. W sytuacji chodzi o to, aby każde z urządzeń można było naładować za pomocą tego samego akcesorium.
 • Green Cell Power Source – jedna ładowarka do wszystkiego

  Green Cell Power Source – jedna ładowarka do wszystkiego

  Jedna ładowarka, aby rządzisz wszystkimi? Takim sprzętem ma być Green Cell Power Source, umożliwiający szybkie ładowanie ultrabooków, smartfonów, tabletów, konsol i innych urządzeń przy pomocy jednego gadżetu.
 • Green Cell – ładowarka USB-C o mocy 45W

  Green Cell – ładowarka USB-C o mocy 45W

  Firma Green Cell stworzyła ciekawe rozwiązanie dla osób potrzebujących naładować więcej niż jeden sprzęt jednocześnie. Ładowarka firmy o mocy 45W pozwoli także na uzupełnienie energii w akumulatorze laptopa.
 • Trzy domy spłonęły przez wadliwą ładowarkę telefonu

  Trzy domy spłonęły przez wadliwą ładowarkę telefonu

  Producenci smartfonów od dawna przestrzegają przed tanimi zamiennikami oryginalnych ładowarek, które z powodu wad technicznych mogą okazać się niebezpieczne. Jak się okazuje ich słowa nie są jedynie marketingowym działaniem.
 • Ładowarka Green Cell Power Source

  Ładowarka Green Cell Power Source

  Z roku na rok zwiększa się liczba urządzeń mobilnych, które ułatwiają nam życie. Laptopy, smartfony, smartwatche, inteligentne opaski, przenośne konsole do gier - wszystkie te urządzenia wymagają energii. Dlatego polska firma Green Cell stworzyła nową ładowarkę Power Source, która pomoże zasilić je z jednego gniazdka.
 • Ładowarka typu LKP-1701 produkcji KGHM ZANAM na międzynarodowych targach Bauma 2019

  Ładowarka typu LKP-1701 produkcji KGHM ZANAM na międzynarodowych targach Bauma 2019

  Podczas tegorocznej edycji polkowicka firma prezentuje swój najnowszy produkt, czyli ładowarkę LKP - 1701. Maszyna, dzięki innowacyjności i zastosowaniu licznych rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo oraz wydajność sprawdzi się w najcięższych, podziemnych warunkach. Maszyna ta zaraz po targach rozpocznie pracę w kopalniach KGHM Polska Miedź SA.
 • Jest szansa na jednolite ładowarki w UE

  Jest szansa na jednolite ładowarki w UE

  Komisja Europejska może przyjąć przepisy, które zmuszą producentów do wprowadzenia uniwersalnych ładowarek, pasujących do wszystkich urządzeń elektronicznych. Czy KE zdecyduje się na to przed końcem swojego mandatu?
 • Ładowarka do wielu urządzeń

  Ładowarka do wielu urządzeń

  Często jest tak, że musimy szybko naładować kilka urządzeń w tym samym czasie. Co w sytuacji, gdy nie mamy odpowiedniej ilości ładowarek lub wolnych gniazd? Extreme Media proponuje rozwiązanie w postaci NUC-1116.

Filmy - ładowarka (5)

 • Bez przewodu i za darmo naładujemy telefon. Są już pierwsze punkty

  Bez przewodu, łatwo szybko, przy filiżance kawy i zupełnie za darmo można naładować telefon. Właśnie pojawiły się bezpłatne punkty, które oferują bezprzewodowe ładowanie nawet tych telefonów bez wbudowanej fabrycznie możliwości ładowania indukcyjnego. Jak to działa i jak odnaleźć takie miejsca?
 • Podstawka do ładowania telefonu

  Choć powoli wkraczamy w epokę bezprzewodowego ładowania naszych telefonów, ciągle większość z nas korzysta z tradycyjnych ładowarek "kablowych". Mają jednak tę wadę, że zwykle ich przewód nie jest zbyt długi i potrzebują powierzchni, z której telefony by nie spadły. Jeśli macie wysoko założone gniazdko, którego chętnie używalibyście do ładowania telefonów, ale nie robicie tego właśnie z powodu krótkiego przewodu i ryzyka zniszczenia smartfona - sięgnijcie po nasz sposób. Ze zwykłej plastikowej buteleczki zrobicie niewielką podstawkę, która rozwiąże wasz problem!
 • Jak naprawić kabelek ładowarki?

  Ładowarki - bez nich nie da się już żyć! Często wykorzystywane - niszczą się, zwłaszcza kabelki są narażone na przerwania, wygięcia czy naderwania. Nie musicie jednak kupować nowej ładowarki, jeśli w starej zerwała się izolacja - możecie ją naprawić domowym sposobem! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Jak skutecznie uporać się z długim kablem?

  Długi kabel może nie tylko przeszkadzać w odbiorze wizualnym, ale może być też niebezpieczny - ileż to razy ktoś z nas potknął się na rozciągniętym, splątanym kablu, który jakby tylko czekał, aż o niech zahaczymy! By uniknąć takich sytuacji i raz na zawsze opanować długi kabel, warto skorzystać z naszego sposobu - to naprawdę proste!