ładowarka

Artykuły - ładowarka (71)

Filmy - ładowarka (5)

 • Bez przewodu i za darmo naładujemy telefon. Są już pierwsze punkty

  Bez przewodu, łatwo szybko, przy filiżance kawy i zupełnie za darmo można naładować telefon. Właśnie pojawiły się bezpłatne punkty, które oferują bezprzewodowe ładowanie nawet tych telefonów bez wbudowanej fabrycznie możliwości ładowania indukcyjnego. Jak to działa i jak odnaleźć takie miejsca?
 • Podstawka do ładowania telefonu

  Choć powoli wkraczamy w epokę bezprzewodowego ładowania naszych telefonów, ciągle większość z nas korzysta z tradycyjnych ładowarek "kablowych". Mają jednak tę wadę, że zwykle ich przewód nie jest zbyt długi i potrzebują powierzchni, z której telefony by nie spadły. Jeśli macie wysoko założone gniazdko, którego chętnie używalibyście do ładowania telefonów, ale nie robicie tego właśnie z powodu krótkiego przewodu i ryzyka zniszczenia smartfona - sięgnijcie po nasz sposób. Ze zwykłej plastikowej buteleczki zrobicie niewielką podstawkę, która rozwiąże wasz problem!
 • Jak naprawić kabelek ładowarki?

  Ładowarki - bez nich nie da się już żyć! Często wykorzystywane - niszczą się, zwłaszcza kabelki są narażone na przerwania, wygięcia czy naderwania. Nie musicie jednak kupować nowej ładowarki, jeśli w starej zerwała się izolacja - możecie ją naprawić domowym sposobem! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Jak skutecznie uporać się z długim kablem?

  Długi kabel może nie tylko przeszkadzać w odbiorze wizualnym, ale może być też niebezpieczny - ileż to razy ktoś z nas potknął się na rozciągniętym, splątanym kablu, który jakby tylko czekał, aż o niech zahaczymy! By uniknąć takich sytuacji i raz na zawsze opanować długi kabel, warto skorzystać z naszego sposobu - to naprawdę proste!