wydarzenia - lądowanie

Artykuły - Lądowanie (89)

 • Katowice: Awaryjne lądowanie samolotu Wizz Air

  Katowice: Awaryjne lądowanie samolotu Wizz Air

  Samolot linii Wizz Air zmierzający do Zaporoża na Ukrainie awaryjnie lądował we wtorek wczesnym popołudniem na lotnisku w Pyrzowicach z powodu usterki technicznej. Na pokładzie maszyny były 153 osoby. Nikomu nic się nie stało.
 • Japonia: Nieudane lądowanie samolotu. Są ranni

  Japonia: Nieudane lądowanie samolotu. Są ranni

  27 osób zostało we wtorek wieczorem rannych po tym jak Airbus A320 południowokoreańskich linii lotniczych Asiana Airlines zjechał z pasa startowego podczas lądowania na lotnisku w Hiroszimie (Japonia).
 • 17-latek oślepiał laserem pilotów lądujących w Poznaniu

  Straż graniczna zatrzymała nastolatka, który bawiąc się laserem oślepiał pilotów samolotów pasażerskich w pobliżu lotniska w Poznaniu. Nastolatek twierdzi, że nie zdawał sobie sprawy z możliwych konsekwencji jego zabawy.
 • Awaryjne lądowanie na trasie szybkiego ruchu w Nowym Jorku

  Awaryjne lądowanie na trasie szybkiego ruchu w Nowym Jorku

  Mały samolot z trzema osobami na pokładzie awaryjnie wylądował w sobotę na trasie szybkiego ruchu w Nowym Jorku. Jak poinformowały lokalne władze, pilotowi i dwóm pasażerkom nic poważnego się nie stało. Nie doszło także do kolizji z samochodami.
 • Łotewski samolot awaryjnie lądował w Rydze

  Samolot pasażerski łotewskich tanich linii lotniczych AirBaltic awaryjnie lądował w Rydze. Do zdarzenia doszło zaraz po starcie maszyny w rejs do Moskwy.
 • Pilot zachorował, lądować musiał pasażer

  Pasażer z minimalnym doświadczeniem za sterami samolotu pomyślnie wylądował w północno-wschodniej Anglii, kiedy pilot małej, czteromiejscowej Cesny 172 nagle zasłabł. Pasażerowi pomagał przez radio instruktor lotnictwa na ziemi.
 • Boeing nie zatrzymał się na pasie podczas lądowania

  Boeing 737-800 linii Travel Service ze 191 pasażerami na pokładzie nie zdołał zatrzymać się na pasie podczas lądowania w niedzielę w Pardubicach. Maszyna ostatecznie stanęła dopiero na łące, 150 metrów za końcem pasa. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
 • Awaryjne lądowanie boeinga. Zobacz film

  Awaryjne lądowanie boeinga. Zobacz film

  Na nowojorskim lotnisku LaGuardia Boeing 737 należący do linii Soutwest Airlines zjechał podczas lądowania z pasa startowego. Dziesięć osób odniosło obrażenia, z czego sześć trafiło do szpitala.
 • Awaryjne lądowanie w Pekinie

  Awaryjne lądowanie w Pekinie

  ​Awaryjne lądowanie Boeinga 777 na lotnisku w Pekinie. Maszyna linii American Airlines miała odlecieć z chińskiej stolicy do Chicago. W powietrzu samolot znajdował się jednak niespełna 20 minut.
 • USA: Przymusowe lądowanie samolotu ze 143 pasażerami

  USA: Przymusowe lądowanie samolotu ze 143 pasażerami

  Samolot pasażerski linii Southwest Airlines lecący z Los Angeles do Austin w Teksasie musiał przymusowo lądować w poniedziałek w Phoenix, w stanie Arizona po tym jak przewoźnik otrzymał anonimowy telefon o grożącym zamachu.

Filmy - Lądowanie (2)