Sport - lądowanie

Artykuły - Lądowanie (8)

 • Samolot z piłkarzami Manchesteru United miał problemy z lądowaniem w Niemczech

  Samolot z piłkarzami Manchesteru United miał problemy z lądowaniem w Niemczech

  Piłkarze i sztab szkoleniowy Manchesteru United przeżyli chwile strachu, gdy ich samolot nie mógł wylądować na lotnisku w Kolonii. Niektórym na myśl przyszła katastrofa samolotu z piłkarzami United sprzed wielu lat.
 • Ammann: Przegrałem przez lądowanie

  Od soboty rekord Wielkiej Krokwi należy do Simona Ammanna. Szwajcar w pierwszej serii oddał skok na odległość 140,5 metra, ale musiał zadowolić się drugim miejscem w konkursie. Zwyciężył, tak jak dzień wcześniej, Gregor Schlierenzauer.
 • Awaryjne lądowanie piłkarzy Stoke City

  Awaryjne lądowanie piłkarzy Stoke City

  Chwile grozy przeżyli piłkarze klubu Premier League Stoke City, wracający z meczu 4. rundy Pucharu Ligi Angielskiej z Portsmouth. Samolot, którym podróżowali w środowy poranek, musiał awaryjnie lądować.
 • Wołowski: Twarde lądowanie Hiszpanów

  Wołowski: Twarde lądowanie Hiszpanów

  "Jankesi spuścili nas z chmur na ziemię" - napisał dziennik "Marca". Hiszpanie nie umieją się pocieszać jak Włosi, że przegrali tylko Puchar Konfederacji.
 • Przymusowe lądowanie Lecha

  Przymusowe lądowanie Lecha

  Nie mają szczęścia do podróży piłkarze Lecha Poznań. Ekipa Franciszka Smudy z powodu trudnych warunków atmosferycznych dotarła samolotem do Rotterdamu z opóźnieniem.
 • Miała twarde lądowanie, ale prowadzi

  Włoszka Carolina Kostner prowadzi po programie krótkim w mistrzostwach świata w łyżwiarstwie figurowym, które odbywają się w Goeteborgu. Dwukrotna mistrzyni Europy wyprzedza Japonki Mao Asadę i Yukari Nakano.
 • Twarde lądowanie Thwaite'a

  Twarde lądowanie Thwaite'a

  - Zaliczyłem ostatnio twarde lądowanie - w rozmowie z INTERIA.PL kręci głową stoper Wisły Kraków Michael Thwaite.
 • Lądowanie Ferjana

  Bardzo stresujące miał ostatnie dni słoweński zawodnik - Matej Ferjan. Po odpadnięciu z rywalizacji w Grand Prix Challenge został obrzucony wyzwiskami przez kibiców, co jak sam przyznał zdarza się niezmiernie rzadko.