lądowanie

Artykuły - Lądowanie (122)

 • Japonia: Nieudane lądowanie samolotu. Są ranni

  Japonia: Nieudane lądowanie samolotu. Są ranni

  27 osób zostało we wtorek wieczorem rannych po tym jak Airbus A320 południowokoreańskich linii lotniczych Asiana Airlines zjechał z pasa startowego podczas lądowania na lotnisku w Hiroszimie (Japonia).
 • 17-latek oślepiał laserem pilotów lądujących w Poznaniu

  Straż graniczna zatrzymała nastolatka, który bawiąc się laserem oślepiał pilotów samolotów pasażerskich w pobliżu lotniska w Poznaniu. Nastolatek twierdzi, że nie zdawał sobie sprawy z możliwych konsekwencji jego zabawy.
 • Awaryjne lądowanie na trasie szybkiego ruchu w Nowym Jorku

  Awaryjne lądowanie na trasie szybkiego ruchu w Nowym Jorku

  Mały samolot z trzema osobami na pokładzie awaryjnie wylądował w sobotę na trasie szybkiego ruchu w Nowym Jorku. Jak poinformowały lokalne władze, pilotowi i dwóm pasażerkom nic poważnego się nie stało. Nie doszło także do kolizji z samochodami.
 • Samolot z piłkarzami Manchesteru United miał problemy z lądowaniem w Niemczech

  Samolot z piłkarzami Manchesteru United miał problemy z lądowaniem w Niemczech

  Piłkarze i sztab szkoleniowy Manchesteru United przeżyli chwile strachu, gdy ich samolot nie mógł wylądować na lotnisku w Kolonii. Niektórym na myśl przyszła katastrofa samolotu z piłkarzami United sprzed wielu lat.
 • Łotewski samolot awaryjnie lądował w Rydze

  Samolot pasażerski łotewskich tanich linii lotniczych AirBaltic awaryjnie lądował w Rydze. Do zdarzenia doszło zaraz po starcie maszyny w rejs do Moskwy.
 • Pilot zachorował, lądować musiał pasażer

  Pasażer z minimalnym doświadczeniem za sterami samolotu pomyślnie wylądował w północno-wschodniej Anglii, kiedy pilot małej, czteromiejscowej Cesny 172 nagle zasłabł. Pasażerowi pomagał przez radio instruktor lotnictwa na ziemi.
 • Boeing nie zatrzymał się na pasie podczas lądowania

  Boeing 737-800 linii Travel Service ze 191 pasażerami na pokładzie nie zdołał zatrzymać się na pasie podczas lądowania w niedzielę w Pardubicach. Maszyna ostatecznie stanęła dopiero na łące, 150 metrów za końcem pasa. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
 • Awaryjne lądowanie boeinga. Zobacz film

  Awaryjne lądowanie boeinga. Zobacz film

  Na nowojorskim lotnisku LaGuardia Boeing 737 należący do linii Soutwest Airlines zjechał podczas lądowania z pasa startowego. Dziesięć osób odniosło obrażenia, z czego sześć trafiło do szpitala.
 • Awaryjne lądowanie w Pekinie

  Awaryjne lądowanie w Pekinie

  ​Awaryjne lądowanie Boeinga 777 na lotnisku w Pekinie. Maszyna linii American Airlines miała odlecieć z chińskiej stolicy do Chicago. W powietrzu samolot znajdował się jednak niespełna 20 minut.

Filmy - Lądowanie (38)

 • Chwile grozy na autostradzie. Awaryjne lądowanie awionetki w Quebec City

  Awionetka lądowała awaryjnie na autostradzie w Quebec City. Zdarzenie zarejestrował jeden z kierowców. Według lokalnych mediów pilot miał zgłosić problemy techniczne. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
 • Wyjątkowe lądowanie samolotu. Pojawił się znikąd

  Samolot lecący z Dubaju do Londynu w wyjątkowym stylu zameldował się na lotnisku Gatwick. Airbus A380 tuż przed lądowaniem przeleciał przez gęstą chmurę wiszącą tuż nad pasem startowym. Niezwykły moment uchwycił pasażer obserwujący ruch lotniczy. (STORYFUL/x-news)
 • Samolot pojawił się znikąd. Wyjątkowe lądowanie na lotnisku Gatwick

  Samolot lecący z Dubaju do Londynu w wyjątkowym stylu zameldował się na lotnisku Gatwick. Airbus A380 tuż przed lądowaniem przeleciał przez gęstą chmurę wiszącą tuż nad pasem startowym. Niezwykły moment uchwycił pasażer obserwujący ruch lotniczy. (STORYFUL/x-news)
 • Chwile grozy pasażerów podczas lotu samolotem

  Chwilę grozy przeżyli pasażerowie lotu z Prisztiny do EuroAirportu Bazyla, gdy samolotem bułgarskich linii lotniczych wstrząsnęły silne turbulencje. 10 osób zostało przewiezionych do szpitala. Jeden ze wstrząsów podczas lotu był tak silny, że wyrzucił stewardessę razem z wózkiem aż pod sufit. Autorka nagrania Mirjeta Basha była przekonana, że ​​samolot się rozbije. Jak dodała, niektórych pasażerów poparzyła gorąca woda z kubków, które w trakcie turbulencji wyskoczyły pod sufit. Wśród osób, które trafiły do szpitala był jej mąż. Samolot wylądował bezpiecznie na lotnisku EuroAirport w Bazylei. (STORYFUL/x-news)