łabędź

Artykuły - łabędź (23)

 • Lady Gaga: Teledysk "Applause" robi furorę

  Lady Gaga: Teledysk "Applause" robi furorę

  W ciągu kilkunastu godzin klip "Applause" Lady Gagi zanotował ponad pięć milionów wyświetleń.
 • Natalie Portman jako Jackie Kennedy

  Natalie Portman jako Jackie Kennedy

  To będzie duże aktorskie wyzwanie! Natalie Portman ("Czarny łabędź", "Kochanice króla", "V jak vendetta") zagra żonę prezydenta Johna F. Kennedy'ego - Jackie. Akcja filmu skupi się na następstwach zabójstwa prezydenta Stanów Zjednoczonych w listopadzie 1963 roku.
 • Mila Kunis jako Jackie Kennedy

  Mila Kunis jako Jackie Kennedy

  Trwają rozmowy z Milą Kunis ("Czarny łabędź") dotyczące jej udziału w nowym projekcie Lee Danielsa. W filmie "The Butler" aktorka miałaby wcielić się w postać Jackie Kennedy.
 • "Czarny łabędź" znowu ma kłopoty

  "Czarny łabędź" znowu ma kłopoty

  Producenci głośnego filmu "Czarny łabędź" znowu mają kłopoty. W marcu tego roku jedna z baletnic dublujących sceny Natalie Portman, oświadczyła, że taneczne popisy aktorki to fikcja. Teraz twórcy oscarowego hitu zostali pozwani za rzekome naruszenie warunków dotyczących minimalnych płac i nadgodzin.
 • Sebastian Makowski - biografia

  Sebastian Makowski to polski wokalista, były lider zespołu PtakY. Sebastian zadebiutował płytę zatytułowaną "Atomowy Łabędź" w 2003 roku, którą wyprodukował sam Wojciech Waglewski, lider zespołu Voo Voo. Za swoje wydawnictwo artysta w 2004 roku był nominowany do Fryderyków w kategorii "Nowa twarz Fonografii" i "Album Roku". Wokalista ma na koncie koncerty m.in.: w Studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce oraz na scenach Opery Leśnej i opolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej. W 20
 • Portman odpiera oskarżenia

  Portman odpiera oskarżenia

  Natalie Portman odpiera oskarżenia tancerki Sarah Lane z American Ballet Theater, dublującej taneczne sceny aktorki w filmie "Czarny łabędź". Lane w jednym z wywiadów zdradziła, że taneczne umiejętności Portman to fikcja.
 • To były najlepsze filmy roku

  To były najlepsze filmy roku

  "The Social Network" czy "Jak zostać królem"? "Incepcja" czy "Czarny łabędź"? Który obraz dostanie w tym roku najważniejszą w świecie filmowym nagrodę.
 • "Czarna owca" Oscarów

  "Czarna owca" Oscarów

  Film Darrena Aronfosky'ego "Czarny łabędź" to jeden z faworytów tegorocznych Oscarów. Thriller psychologiczny otrzymał pięć nominacji, jednak wielkim przegrany ceremonii okazał się kompozytor muzyki do obrazu z Natalie Portman w głównej roli, Clint Mansell.
 • Portman: "Jestem zaszczycona"

  Portman: "Jestem zaszczycona"

  Natalie Portman ma ostatnio wiele powodów do radości. Gwiazda, która niedawno się zaręczyła i wkrótce zostanie mamą, była zachwycona wiadomością o nominacji do Oscara dla najlepszej aktorki. Otrzymała ją za rolę w filmie "Czarny łabędź".

Filmy - łabędź (3)

 • Utknął w niefortunnym miejscu. Pomoc nadchodzi

  Zwierzę w tarapatach? Na szczęście wciąż są ludzie, którzy w takiej sytuacji rzucą wszystko i pobiegną na ratunek. Tak było i tym razem, gdy pewien mężczyzna pomógł uwięzionemu łabędziowi. Zobaczcie
 • Jak narysować łabędzia?

  Rysowanie to świetna zabawa - nie tylko dla najmłodszych. Niezwykle popularne w ostatnich latach stały się kolorowanki dla dorosłych - to doskonały sposób na relaks i wyciszenie negatywnych emocji po ciężkim dniu. Jeśli do tej pory uważaliście, że wasze zdolności plastyczne nie są najwyższej próby, zobaczcie nasz poradnik - tym razem dowiecie się, jak narysować łabędzia. W parę chwil poznacie proste schematy, które pomogą wam potem z powodzeniem odwzorowywać przedmioty na papierze!
 • Jak łabędź zablokował ruch i zmusił kierowcę do cofania

  Pewien kierowca nagrał nietypowe zdarzenie na drodze. Stał się mimowolnym świadkiem spotkania łabędzia z… fordem. I to w godzinach szczytu. Materiał filmowy pokazuje nieustraszonego łabędzia agresywnie dążącego do konfrontacji z samochodem. Ptak atakował dziobem. I nawet odganiany, nie przestraszył się i przeszedł do kolejnego auta. Jak się później okazało, łabędź próbował chronić swoje młode. Na poboczu drogi siedziało spokojnie kilka piskląt.