L.A.S.

Artykuły - L.A.S. (338)

 • Zawstydzająca wpadka Britney Spears

  Zawstydzająca wpadka Britney Spears

  Podczas koncertu w Las Vegas amerykańskiej wokalistce Britney Spears odpadły doczepiane włosy i wylądowały na środku sceny.
 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.
 • "Tajemnice lasu" [recenzja]: Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Tajemnice lasu" [recenzja]: Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Shrek", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Królewna Śnieżka i Łowca", "Czarownica" - to tylko kilka przykładów współczesnych filmów, które kompilują lub odświeżają wątki z baśni. "Tajemnice lasu" Roba Marshalla, oparte na musicalu Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, wyróżniają się w tym potopie fantastycznych produkcji. To obraz inteligentny, wnikliwy - i przewrotny.
 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".
 • "Tajemnice lasu": Baśnie braci Grimm w gwiazdorskiej obsadzie

  "Tajemnice lasu": Baśnie braci Grimm w gwiazdorskiej obsadzie

  Klątwy, złe moce, czary, magiczny las i heroiczna walka o realizację marzeń. Do tego najbardziej znani bohaterowie baśni braci Grimm, znakomita muzyka oraz gwiazdorska obsada. Już w najbliższy piątek, 13 lutego, na ekranach polskich kin pojawią się "Tajemnice lasu".
 • Rząd uchwalił ustawę o lasach

  Rząd uchwalił ustawę o lasach

  Rząd uchwalił ustawę o lasach, która ma utrudnić nielegalny import drewna. Zgodnie z nim za wprowadzenie na rynek nielegalnie pozyskanego drewna trzeba będzie zapłacić od 20 tys. do 200 tys. zł.
 • The Dumplings i "Betonowy las" (zobacz teledysk)

  The Dumplings i "Betonowy las" (zobacz teledysk)

  Duet The Dumplings wypuścił teledysk do drugiego singla - "Betonowy las" - ze swojej debiutanckiej płyty. Wideo możecie zobaczyć poniżej.
 • The Weeknd pobił policjanta

  The Weeknd pobił policjanta

  Wokalista został aresztowany w Las Vegas, po tym jak w trakcie szamotaniny miał uderzyć policjanta.
 • "Tajemnice lasu": Jest zwiastun

  "Tajemnice lasu": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun musicalu fantasy Roba Marshalla ("Chicago", "Nine - Dziewięć") "Tajemnice lasu", w którym w głównych rolach możemy oglądać m.in. Meryl Streep i Johnny'ego Deppa.
 • "Puls Biznesu": Ferrari i bentleye z lasu

  "Puls Biznesu": Ferrari i bentleye z lasu

  Blisko 15 tys m. sześć. luksusowego drewna, pozyskanego z Lasów Państwowych, trafi w przyszłym roku na aukcje, zapowiada "Puls Biznesu". Ceny bywają zawrotne.