Kylie Jenner

Artykuły - Kylie Jenner (26)

Zdjęcia - Kylie Jenner (1)

 • muzyka.interia.pl
  Amerykańscy raperzy oraz ich obecne i byłe partnerki

Filmy - Kylie Jenner (5)

 • Kylie Jenner zostanie najmłodszą miliarderką w historii

  Kylie Jenner zostanie najmłodszą miliarderką w historii. Imperium, które zbudowała, już teraz warte jest 900 mln dolarów. Sama jej firma kosmetyczna, w której ma 100 proc. udziałów, została wyceniona na 800 mln dolarów. Według „Forbesa” kończąca w sierpniu 21 lat celebrytka pobije dotychczasowy rekord Marka Zuckerberga. Założyciel Facebooka dorobił się miliardowego majątku w wieku 23 lat. Kylie Jenner znalazła się też na 27. miejscu listy najbogatszych kobiet w Stanach. Tym sposobem pokonała wszystkie członkinie rodzin Kardashian i Jenner.
 • Kylie Jenner usunęła wszystkie zdjęcia z twarzą Stormi

  Kylie Jenner postanowiła strzec prywatności i wizerunku swojej córki. Z jej Instagrama zniknęły zdjęcia, na których widać twarz małej Stormi. Postanowiła też, że na ten moment nie będzie już umieszczała więcej zdjęć dziewczynki. Poinformowała o tym, odpowiadając na komentarz pod swoją najnowszą fotografią. Celebrytka wycięła z niej Stormi, co wypomniał jej jeden z internautów.
 • Kylie Jenner zrobiła test na ojcostwo

  Kylie Jenner zrobiła test na ojcostwo swojej córce. Wszystko przez hejt ze strony byłego faceta. Tyga twierdził, że Stormi jest jego dzieckiem. „Obiecał Kylie, że jeśli zrobi test na ojcostwo, już nigdy nie poruszy tematu ojca dziecka” - zdradziło źródło. Gwiazda zaczęła spotykać się z Travisem Scottem wkrótce po rozstaniu z Tygą. Stormi przyszła na świat 1 lutego 2018 roku.
 • Kylie Jenner skrytykowana za zdjęcie

  Kylie Jenner ponownie w ogniu krytyki internautów. Tym razem chodzi o zdjęcie, na którym pozuje w gorsecie wyszczuplającym. Celebrytka reklamuje go jako idealny produkt pomagający w powrocie do formy. Fanom nie podoba się, że Kylie promuje nierealne standardy piękna. Zarzucają jej też lansowanie niezdrowych metod odchudzania.