Muzyka - kwiaty

Artykuły - Kwiaty (5)

 • Faith No More: Polscy fani zbierają... kwiaty

  Faith No More: Polscy fani zbierają... kwiaty

  Na jedynym koncercie w Polsce wystąpi w środę (4 lipca) w Poznaniu zespół Faith No More. Występ kalifornijskiej grupy będzie najważniejszym koncertem tegorocznego Malta Festival Poznań.
 • Sedes gwiazdy kosztował fortunę

  Sedes gwiazdy kosztował fortunę

  Sedes należący do Johna Lennona został w sobotę (28 sierpnia) sprzedany w Liverpoolu na aukcji przedmiotów związanych z Beatlesami za 9500 funtów - niemal dziesięciokrotność jego wartości szacunkowej - podali organizatorzy.
 • Paul McCartney posyła kwiaty

  Paul McCartney posyła kwiaty

  "Nasze relacje są przyjacielskie" - oznajmiła Heather Mills (38 l.), która właśnie rozwodzi się z Paulem McCartney'em (64 l.). Na potwierdzenie jej słów były Beatles wysłał jej kwiaty po pierwszym występie w programie "Taniec z gwiazdami".
 • "Ekspresje, depresje, euforie"

  "Ekspresje, depresje, euforie"

  12 marca ukaże się debiut kieleckiej grupy rockowej Bruno Schulz. Płytę "Ekspresje, depresje, euforie" promuje singel "Gdy więdną kwiaty", który miał premierę w poniedziałek, 19 lutego.
 • Cmentarne kwiaty Ozzy'ego

  Cmentarne kwiaty Ozzy'ego

  Ozzy Osbourne miał ciekawy pomysł w jaki sposób tanio zdobyć kwiaty dla Sharon Osbourne, swojej obecnej żony. Szalony wokalista Black Sabbath w tym celu zamiast kwiaciarnie, odwiedzał cmentarze.