InteriaTV - kwiaty

Filmy - Kwiaty (33)

 • Jak przedłużyć kwitnienie kwiatów?

  Na swojej działce Łukasz Skop pokazał sposoby na przedłużenie życia kwiatów. Jak zadbać o irysy syberyjskie? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak udekorować dom kwiatami na wiosnę?

  Chociaż w tym roku nie jest nam dane korzystać z pięknej pogody i wiosny za oknem, nikt nie powiedział, że nie może ona zagościć w naszych domach. Kwiatowe dekoracje z pewnością poprawią nastrój. O tym, jakie aranżacje będą wyglądać najlepiej, opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” Marta Kondzielnik, wiceprezes Stowarzyszenia Florystów Polskich. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak wręczać i przyjmować kwiaty, aby zachowały swoje znaczenie?

  14 lutego obchodzimy Święto Zakochanych. Z tej okazji kobietom wręcza się kwiaty. O czym należy pamiętać, by nie popełnić faux pas? Przedstawiamy kwiatowy savoir - vivre. (x-news) Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.
 • Anna Wojtala i kolorowe kwiaty na cały rok

  Kwiaty w domu cieszą oko. Zimą jednak jest o nie trudno. Jakie rośliny ożywią nasze mieszkania swoimi wyjątkowymi kolorami? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała florystka Anna Wojtala. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Anna Wojtala i rośliny dobre na wszystko

  W studiu programu Anna Wojtala zaprezentowała rośliny, które najlepiej poprawiają nastrój. – Każda roślina przynosi nam szczęście, ponieważ jest symbolem odrodzenia – wyjaśniła. Jakie rośliny pomogą nam w miłości? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Niecodzienny gość kwiaciarni. Kto to?

  Kto by pomyślał, że w jednej z londyńskiej kawiarni wśród kwiatów schowa się… rudzik. Piękny ptaszek wygląda niczym sztuczna ozdoba między bukietami na stoisku. Pasuje jak ulał? (STORYFUL/x-news)
 • Jak przedłużyć życie kwiatom?

  Jak dbać o kwiaty cięte, aby cieszyły oko jak najdłużej? – Ważne jest, aby kwiaty ścinać o właściwej porze – powiedziała Małgorzata Świgoń, dziennikarka i autorka poradników. Znaczenie mają także wazon i woda, w jakich znajdują się kwiaty. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dlaczego kwiaty mają różne kolory?

  Wiele roślin ma piękne kwiaty, co przyciąga wiele gatunków owadów i ptaków. Zwierzęta pomagają roślinom rozmnażać się poprzez rozprzestrzenianie pyłku. Kolibry uwielbiają świetlistą czerwień, pszczoły gustują w kolorze żółtym i pomarańczowym, niektóre muchy preferują fiolet, a motyle kochają wielobarwność.
 • Złodzieje oddali skradziony sprzed domu posąg lwa. Dorzucili kwiaty i kartkę z przeprosinami

  Dwóch złodziei zwróciło skradziony posąg lwa sprzed posesji w West Chester w Pensylwanii. Przed drzwiami wejściowymi zostawili także kartę z przeprosinami i kwiaty. Statua została skradziona z frontowego ganku rezydencji w środę, 3 kwietnia. Departament Policji West Chester opublikował wcześniej nagranie pokazujące moment kradzieży posągu z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców. Następnie policjanci udostępnili wideo ze zwrotem posągu, dziękując tym, którzy rozpowszechnili nagranie z kradzieży, które wpłynęło na złodziei, którzy prawdopodobnie w obawie przed rozpoznaniem, oddali posąg. „Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili wideo i dwóm mężczyznom, którzy postąpili mądrze zwracając skradziony przedmiot. Właściciel jest wdzięczny” – napisali policjanci. (STORYFUL/x-news)
 • Jakie rośliny warto uprawiać w domu?

  Rośliny w domu to jeden z elementów dekoracji, ale nie tylko. Właścicielka sklepu z roślinami domowymi Olga Bukowska opowiedziała o super mocach roślin, które stoją na naszych parapetach. Jakie właściwości ma aloes? Jak naszą pracę ułatwi Aspidistra? Bukowska powiedziała też, jakie rośliny warto mieć w sypialni i w łazience. (Dzień Dobry TVN/x-news)