kwiaty

Artykuły - Kwiaty (290)

Filmy - Kwiaty (23)

 • Rośliny oczyszczające powietrze. Które wybrać?

  Jakie rośliny mogą oczyszczać powietrze w naszym mieszkaniu? Wyjaśnił to dr Wojciech Podstolski z Ogrodu Botanicznego UW. W jakim miejscu powinny stać? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Co zrobić zimą z kwiatami na balkonie?

  - Jesienią przygotowujemy rośliny do zimy i sadzimy cebule roślin cebulowych - powiedziała Olga Piórkowska, prowadząca program „Wymarzone ogrody”. - To bardzo istotne. Cebulki to idealny sposób, żeby ten ogród czy balkon był kolorowy - dodała Izabela Szarmach, także prowadząca program „Wymarzone ogrody”. Jak przechowywać posadzone cebulki kwiatów w doniczkach? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak zrobić warzywniak na balkonie?

  Jak zrobić warzywniak na balkonie? Wyjaśniła to w "Dzień Dobry TVN" Maja Popielarska, prowadząca program "Maja w ogrodzie". Jakie rośliny sadzić w kwietniu? Jaka ziemia będzie najlepsza? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Pielęgnowanie skrzydłokwiatów w domu

  Skrzydłokwiaty to popularne, piękne kwiaty, które zachwycają swoją bogatą zielenią każdego dnia! Piękne, gęste liście, z których wyzierają delikatne, białe, pełne złotego pyłku kwiaty - skrzydłokwiaty to roślinki, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, pod warunkiem, że wie się, jak się nimi zajmować. Poznajcie kilka prostych sposobów, które sprawią, że wasze skrzydłowiaty przez lata będą przepięknie cieszyły oko!