Kwaśniewska Jolanta

Artykuły - Kwaśniewska Jolanta (8)

 • Jolanta Kwaśniewska o Michaelu Jacksonie: Padł ofiarą zawiści. Przypomniano wywiad sprzed lat

  Jolanta Kwaśniewska o Michaelu Jacksonie: Padł ofiarą zawiści. Przypomniano wywiad sprzed lat

  Za sprawą szokującego dokumentu "Leaving Neverland" na temat Michaela Jacksona zaczęło się wypowiadać sporo znanych osób piętnując gwiazdę, bądź jej broniąc. Przypomniano słowa byłej pierwszej damy Jolanty Kwaśniewskiej, która po śmierci wokalisty powiedziała, że nie wierzy w winę gwiazdy. Kwaśniewska osobiście poznała Jacksona podczas jego wizyty w Polsce.
 • Byłe Pierwsze Damy piszą list ws. aborcji

  Byłe Pierwsze Damy piszą list ws. aborcji

  Byłe Pierwsze Damy Danuta Wałęsa, Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska zabrały głos w sprawie aborcji. Wspólnie podpisały oświadczenie, w którym bronią dotychczasowego kompromisu aborcyjnego. Treść listu publikuje Radio Zet.
 • Agent Tomek: Kwaśniewska kradła wodę do ogródka

  Agent Tomek: Kwaśniewska kradła wodę do ogródka

  Poseł PiS Tomasz Kaczmarek twierdzi, że była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska mogła kraść wodę do podlewania ogródka. Kaczmarek jako agent Tomek z CBA prowadził tajną akcję w sprawie „willi Kwaśniewskich” w Kazimierzu Dolnym. O oskarżeniach pod adresem Kwaśniewskich pisze dzisiejszy "Fakt".
 • Lekcja stylu dla par

  Lekcja stylu dla par

  Konkurs został już zakończony.
 • Lekcja stylu dla par

  Lekcja stylu dla par

  Przewodnik po najważniejszych życiowych momentach, ale i poradnik sprawnego organizowania zwykłych codziennych spraw i zadań. Jak zaplanować (i sfinansować!) zaręczyny, ślub, wesele? Co zrobić, by były to naprawdę niezapomniane chwile, i to z powodu wspaniałej uroczystości, a nie pięknej.... katastrofy? Czy istnieje szansa na znalezienie wspólnego języka z teściową? Jaki związek ma kredyt hipoteczny z miłością? Jak radzić sobie z byłym mężem małżonki? Jak być dobrą macochą, a jak wspaniałym ojcem? Czy da się przeprowadzić remont w mieszkaniu tak, żeby wciąż chcieć tam wspólnie mieszkać?
 • Jak się ubrać na ślub?

  Jak się ubrać na ślub?

  Wybór stroju ślubnego to problem nie tylko młodej pary.
 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?
 • Sama nakryje do wigilijnego stołu

  Sama nakryje do wigilijnego stołu

  Jolanta Kwaśniewska ciągle odkrywa uroki normalności.

Filmy - Kwaśniewska Jolanta (7)

 • Jolanta Kwaśniewska w programie "Demakijaż"

  Była "pierwsza dana", Jolanta Kwaśniewska, gościła u Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". Co wyznała prezenterowi?
 • Demakijaż - Jolanta Kwaśniewska

  Była prezydentowa gościła u Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”.
 • Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej skupia się obecnie na pomocy osobom starszym

  Jolanta Kwaśniewska zamknęła wystawę „Starzejemy się od urodzenia”, umiejscowioną w hali głównej warszawskiego Dworca Wschodniego. W ciągu pięciu tygodni obejrzało ją blisko pół miliona osób. Ekspozycja jest częścią najnowszej inicjatywy Fundacji Porozumienie bez Barier, jaką jest „Kąciki Babci i Dziadka”. Teraz fundacja planuje ogłoszenie konkursu na najlepszą metamorfozę miejsca, w którym osoby starsze mogą ciekawie spędzać czas. Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie bez Barier przez wiele lat działała na rzecz potrzebujących dzieci. Obecnie kieruje swoje działania także w stronę osób starszych. Zdaniem byłej pierwszej damy tą grupą społeczną interesuje się niewiele organizacji dobroczynnych. Najnowsza inicjatywa fundacji to „Kąciki Dziadka i Babci”, realizowana w ramach zainicjowanego przez Jolantę Kwaśniewską programu „Oswajanie starości”. W ramach tej akcji w całej Polsce powstawać będą miejsca, w których seniorzy będą mogli przyjemnie spędzać czas, a wiele już istniejących tego typu ośrodków przejdzie gruntowną metamorfozę. – Jest bardzo wiele takich miejsc w Polsce, gdzie osoby starsze, kiedy znajdują się w szpitalach czy w domach pomocy społecznej, są w takiej przestrzeni, gdzie trudno jest zapomnieć, że jest to miejsce, gdzie odchodzimy, gdzie jesteśmy samotni. Jest to zazwyczaj jakiś zdezelowany fotel czy krzesło – mówi Jolanta Kwaśniewska.
 • Jolanta Kwaśniewska, Barbara Kurdej-Szatan i Beata Pawlikowska w nowym sezonie "Pytania na śniadanie"

  Siedem nowych cykli będzie można zobaczyć w telewizji śniadaniowej TVP 2 „Pytanie na śniadanie”. Wśród nich znajdzie się m.in. program kulinarny podróżniczki Beaty Pawlikowskiej oraz krótkie reportaże z treningów aktora Mikołaja Roznerskiego. Nową gwiazdą została także Barbara Kurdej-Szatan, która będzie testować zachowania mężczyzn wobec kobiet. Na antenę powróci również Jolanta Kwaśniewska.