kwas

Artykuły - Kwas (58)

  • Kwas azelainowy - wyleczy trądzik, zahamuje łysienie

    Kwas azelainowy - wyleczy trądzik, zahamuje łysienie

    Choć w branży urodowej nie cieszy się zbyt dużą popularnością, dermatolodzy doceniają jego wszechstronne działanie i skuteczność w zwalczaniu dokuczliwych skórnych dolegliwości. Kwas azelainowy pomoże nam wyleczyć trądzik różowaty, oczyścić skórę z toksyn, a nawet zniwelować wypadanie włosów.
  • Usuwają blizny, przebarwienia i drobne zmarszczki

    Usuwają blizny, przebarwienia i drobne zmarszczki

    Usuwają blizny, przebarwienia i drobne zmarszczki, do tego są pomocne przy problemach z trądzikiem.
  • Dwie Brytyjki zaatakowane kwasem

    Dwie Brytyjki zaatakowane kwasem

    Dwie młode Brytyjki zostały zaatakowane w środę wieczorem w Zanzibarze. Napastnicy oblali je kwasem. Dziewczyny mają poparzone piersi, twarze i ręce, lecz ich życie nie jest zagrożone - poinformował w czwartek przedstawiciel ministerstwa zdrowia Zanzibaru.
  • Owoce sezonowe. Na które warto zwrócić uwagę?

    Owoce sezonowe. Na które warto zwrócić uwagę?

    Lato to czas, kiedy w sklepach pojawiają się niezliczone ilości owoców. Te świeże mają znacznie więcej cennych składników odżywczych, niż przetworzone, dostępne cały rok. Przyjrzyjmy się, jak działają na organizm i na które szczególnie warto zwrócić uwagę.
  • KGHM wykorzysta kwas siarkowy z Polski na złożach w Chile

    KGHM wykorzysta kwas siarkowy z Polski na złożach w Chile

    Czysty kwas siarkowy, powstający jako produkt uboczny przy produkcji miedzi w Polsce, może mieć zastosowanie na złożach w Chile. Do tej pory KGHM płacił firmom za jego utylizację. Dzięki projektom KGHM International wykorzystany zostanie on do najnowszej technologii pozyskiwania miedzi.
  • Skuteczny plan walki ze zgagą

    Skuteczny plan walki ze zgagą

    To najczęstsza dolegliwość żołądkowa. Codziennie z jej powodu cierpi co dziesiąty z nas. A można ją łatwo pokonać, jeśli wiemy, jakie są jej przyczyny.
  • Kuracja odmładzająca, gdy masz 30+, 40+, 50+ lat

    Kuracja odmładzająca, gdy masz 30+, 40+, 50+ lat

    Wystarczy miesiąc, by wygładzić zmarszczki i rozświetlić twarz. Poznaj preparaty i zabiegi, które wspomagają odnowę skóry i są dostosowane do twojego wieku.
  • Nowości w serii Pharmaceris T

    Nowości w serii Pharmaceris T

    Trądzik to problem wynikający z nieprawidłowości w pracy gruczołów łojowych. Seria Pharmaceris T- Dermopielęgnacja skóry trądzikowej wspomaga kuracje skóry ze zmianami zapalnymi i zaskórnikami, ze skłonnością do przetłuszczania, czy z rozszerzonymi porami. Produkty dostępne są wyłącznie w aptekach.
  • Uchwytne zdrowie

    Uchwytne zdrowie

    Całkowicie nowy system produktów stworzony przez Dermalogica z myślą o dynamicznym "pokoleniu Internetu - net generation", osobach urodzonych między 1989 -1996.
  • Wróć do wagi lekkiej

    Wróć do wagi lekkiej

    Przedstawiamy proste sposoby na pożegnanie zbędnych kilogramów. Wybierz te, które są dla ciebie wygodne, stosuj je regularnie, a już niedługo zmienisz kategorię wagową. Powodzenia!