kwas

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kwas (tytuł filmu, reż. Aleksandr Gorchilin) ,

Artykuły - Kwas (58)

 • Kwas azelainowy - wyleczy trądzik, zahamuje łysienie

  Kwas azelainowy - wyleczy trądzik, zahamuje łysienie

  Choć w branży urodowej nie cieszy się zbyt dużą popularnością, dermatolodzy doceniają jego wszechstronne działanie i skuteczność w zwalczaniu dokuczliwych skórnych dolegliwości. Kwas azelainowy pomoże nam wyleczyć trądzik różowaty, oczyścić skórę z toksyn, a nawet zniwelować wypadanie włosów.
 • Usuwają blizny, przebarwienia i drobne zmarszczki

  Usuwają blizny, przebarwienia i drobne zmarszczki

  Usuwają blizny, przebarwienia i drobne zmarszczki, do tego są pomocne przy problemach z trądzikiem.
 • Dwie Brytyjki zaatakowane kwasem

  Dwie Brytyjki zaatakowane kwasem

  Dwie młode Brytyjki zostały zaatakowane w środę wieczorem w Zanzibarze. Napastnicy oblali je kwasem. Dziewczyny mają poparzone piersi, twarze i ręce, lecz ich życie nie jest zagrożone - poinformował w czwartek przedstawiciel ministerstwa zdrowia Zanzibaru.
 • Owoce sezonowe. Na które warto zwrócić uwagę?

  Owoce sezonowe. Na które warto zwrócić uwagę?

  Lato to czas, kiedy w sklepach pojawiają się niezliczone ilości owoców. Te świeże mają znacznie więcej cennych składników odżywczych, niż przetworzone, dostępne cały rok. Przyjrzyjmy się, jak działają na organizm i na które szczególnie warto zwrócić uwagę.
 • KGHM wykorzysta kwas siarkowy z Polski na złożach w Chile

  KGHM wykorzysta kwas siarkowy z Polski na złożach w Chile

  Czysty kwas siarkowy, powstający jako produkt uboczny przy produkcji miedzi w Polsce, może mieć zastosowanie na złożach w Chile. Do tej pory KGHM płacił firmom za jego utylizację. Dzięki projektom KGHM International wykorzystany zostanie on do najnowszej technologii pozyskiwania miedzi.
 • Skuteczny plan walki ze zgagą

  Skuteczny plan walki ze zgagą

  To najczęstsza dolegliwość żołądkowa. Codziennie z jej powodu cierpi co dziesiąty z nas. A można ją łatwo pokonać, jeśli wiemy, jakie są jej przyczyny.
 • Kuracja odmładzająca, gdy masz 30+, 40+, 50+ lat

  Kuracja odmładzająca, gdy masz 30+, 40+, 50+ lat

  Wystarczy miesiąc, by wygładzić zmarszczki i rozświetlić twarz. Poznaj preparaty i zabiegi, które wspomagają odnowę skóry i są dostosowane do twojego wieku.
 • Nowości w serii Pharmaceris T

  Nowości w serii Pharmaceris T

  Trądzik to problem wynikający z nieprawidłowości w pracy gruczołów łojowych. Seria Pharmaceris T- Dermopielęgnacja skóry trądzikowej wspomaga kuracje skóry ze zmianami zapalnymi i zaskórnikami, ze skłonnością do przetłuszczania, czy z rozszerzonymi porami. Produkty dostępne są wyłącznie w aptekach.
 • Uchwytne zdrowie

  Uchwytne zdrowie

  Całkowicie nowy system produktów stworzony przez Dermalogica z myślą o dynamicznym "pokoleniu Internetu - net generation", osobach urodzonych między 1989 -1996.
 • Wróć do wagi lekkiej

  Wróć do wagi lekkiej

  Przedstawiamy proste sposoby na pożegnanie zbędnych kilogramów. Wybierz te, które są dla ciebie wygodne, stosuj je regularnie, a już niedługo zmienisz kategorię wagową. Powodzenia!