kurek

Artykuły - Kurek (117)

 • ZUS zakręcił kurek z pieniędzmi na bhp. Ucierpią głównie małe firmy

  ZUS zakręcił kurek z pieniędzmi na bhp. Ucierpią głównie małe firmy

  Zakład nie przyjmuje wniosków o dofinansowanie inwestycji mających poprawić bezpieczeństwo pracowników. Przedsiębiorcy, którym się nie udało uzyskać wsparcia, muszą czekać na ogłoszenie konkursu.
 • Kartoflanka z grzybami

  Kartoflanka z grzybami

  Prosty przepis na pyszną zupę
 • Norwegia nam pomoże, gdy Rosja zakręci kurek

  Norwegia nam pomoże, gdy Rosja zakręci kurek

  Zapewnienia Norwegów o zasileniu w zimie Europy gazem są miodem na nasze serca. Obawy o zimne mieszkania i kąpiele w zimnej wodzie są teraz mniejsze.
 • Kurek z gazem skuteczniejszy niż broń

  Kurek z gazem skuteczniejszy niż broń

  Groźba zakręcenia kurka z gazem przez Rosję, ucisza Europę, która nie ma odwagi wprowadzić sankcji ekonomicznych przeciwko Moskwie - twierdzą hiszpańscy komentatorzy. Ich zdaniem, obawy przed zimnymi kaloryferami są bronią skuteczniejszą od amunicji i czołgów.
 • Makaron z warzywami i świeżymi kurkami

  Makaron z warzywami i świeżymi kurkami

  Jesień to najlepsza pora, żeby wypróbować ten przepis.
 • Niedokręcony kurek podczas urlopu może kosztować prawie 2000 złotych

  Niedokręcony kurek podczas urlopu może kosztować prawie 2000 złotych

  Nie chcesz aby po kosztownych wakacjach zaskoczył Cię wysoki rachunek za media? Pamiętaj, aby przygotować mieszkanie do wyjazdu. Wyłączając na dwa tygodnie wszystkie zbędne instalacje i urządzenia możesz zaoszczędzić prawie dwa tysiące złotych i uniknąć zniszczenia mienia.
 • Istotna informacja

  Zarząd Infinity SA informuje, że dnia 15 października 2010, Pan Waldemar Kurek - Mosakowski złożył rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu Infinity S.A. na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Jednocześnie Zarząd pragnie zapewnić, że działalność bieżąca i operacyjna Spółki będzie zarządzana przez Członka Zarządu łącznie z Prokurentem do czasu powołania nowego składu Zarządu. Podstawa Prawna: § 3 ust. 2 pkt.11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obr
 • Kurek: Narzekanie nic nie zmieni

  Kurek: Narzekanie nic nie zmieni

  Kiepska organizacja, długie przejazdy autokarem z miasta do miasta, za krótkie łóżka, niesprawiedliwy system... Wad mistrzostw świata siatkarzy we Włoszech można wymieniać bez końca, ale Polacy postanowili nie komentować, a skupiać się na grze.
 • Kurek: Brazylijczycy to fajne chłopaki

  Kurek: Brazylijczycy to fajne chłopaki

  Sportowcy często w swoim gronie spędzają więcej czasu niż z najbliższymi. Polscy siatkarze w tym roku najczęściej spotykali się z Brazylijczykami. "To fajne chłopaki" - ocenił Bartosz Kurek. W czwartek zagrają ze sobą w mistrzostwach świata.
 • Wielkie emocje, Polacy pokonali Niemców!

  W swoim drugim meczu na mistrzostwach świata w siatkówce Polacy wygrali w Trieście z Niemcami 3:2. Tym samym "Biało-czerwoni" zapewnili sobie wyjście z grupy F.

Filmy - Kurek (2)