kupujcie

Artykuły - Kupujcie (540)

 • Raport: W sieci najczęściej kupują mężczyźni w średnim wieku

  Raport: W sieci najczęściej kupują mężczyźni w średnim wieku

  Przez internet najczęściej kupują mężczyźni w średnim wieku, robią to w dni robocze w godz. 8-17 i płacą przelewem elektronicznym - wynika z raportu "Polski konsument w sieci".
 • Analitycy radzą: Kupujcie złoto?

  Analitycy radzą: Kupujcie złoto?

  Jeszcze przez kolejne sześć do dziewięciu miesięcy można liczyć na kontynuację hossy na warszawskiej giełdzie - sugerują analitycy. Pod koniec roku może więc skończyć się czas, w którym rozsądne będzie inwestowanie w akcje. Najlepszą strategią w długim terminie jest podzielenie portfela inwestycyjnego na kilka klas aktywów, powinno wśród nich znaleźć się m.in. złoto.
 • DM mBanku zaleca "kupuj" TXM

  Analitycy DM mBanku w raporcie z 9 marca rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla spółki TXM od zalecenia "kupuj" z ceną docelową akcji na poziomie 6,95 zł.
 • Jakie działki kupują Polacy?

  Jakie działki kupują Polacy?

  Trudno oprzeć się wrażeniu, że rynek gruntów jest traktowany nieco po macoszemu. Znacznie więcej analiz dotyczy nieruchomości mieszkaniowych (zwłaszcza lokali mieszkalnych). Dlatego dane, które niedawno opublikował Główny Urząd Statystyczny, zasługują na szczególną uwagę.
 • Największy błąd przy kupowaniu mieszkania na wynajem

  Największy błąd jaki można zrobić kupując mieszkanie na wynajem? Jest nim kupno mieszkania w amfiladzie, czyli z pokojem przejściowym.
 • Dzień bez Kupowania - o co chodzi?

  Dzień bez Kupowania - o co chodzi?

  Każdego roku, w ostatnią sobotę listopada świętowany jest Dzień bez Kupowania. W całej Europie odbywają się wtedy wydarzenia i happeningi. W tym roku Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie zorganizuje akcję informacyjną w trzech krakowskich galeriach handlowych.
 • DM BOŚ rekomenduje "kupuj" Marvipol

  DM BOŚ, w raporcie z 18 października, rozpoczął wydawanie rekomendacji dla Marvipolu od zalecenia "kupuj" i ceny docelowej na poziomie 14,6 zł.
 • Trigon DM rekomenduje "kupuj" PZU

  Analitycy Trigon DM wznowili wydawanie rekomendacji dla PZU od zalecenia "kupuj", wyznaczając cenę docelową akcji ubezpieczyciela na 36 zł.
 • Trigon DM zaleca kupowanie akcji Farmacolu

  Trigon DM wznowił wydawanie rekomendacji dla Farmacolu od zalecenia "kupuj", ustalając cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 58 zł.
 • Tydzień, w którym kupowano dolara

  Jak pamiętamy, okres od końcówki sierpnia był na eurodolarze czasem konsolidacji - mniej więcej w zakresie 1,1120 - 1,1280. Nie działo się nic przełomowego, trend boczny trwał, rynek raz skłaniał się ku przekonaniu, że Fed w tym roku podwyższy stopy, a w innych razach dominowało przeświadczenie, że może jednak nie.

Filmy - Kupujcie (1)