kupować

Artykuły - Kupować (0)

 • W jakich miastach kupować mieszkania pod wynajem?

  W jakich miastach kupować mieszkania pod wynajem?

  Wynajmowane mieszkania najwolniej zwracają się w Krakowie, a najszybciej w Łodzi. W największych polskich miastach średnia cena ofertowa wynajmu to równowartość od 0,27 do 0,39 ceny metra kwadratowego.
 • Na niektóre firmy władze francuskie wywierają naciski, aby nie kupowały od polskich przedsiębiorstw

  Na niektóre firmy władze francuskie wywierają naciski, aby nie kupowały od polskich przedsiębiorstw

  Na francuskie firmy z niektórych branż (m.in. z branży budowlanej) wywierane są naciski ze strony władz, aby nie zlecać usług i nie kupować produktów od polskich firm. Daje im się do zrozumienia, że mogą stracić dotacje albo spodziewać się częstszych kontroli. Z Hanną Goutierre, szefową Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej we Francji rozmawia Katarzyna Stańko.
 • Raport: W sieci najczęściej kupują mężczyźni w średnim wieku

  Raport: W sieci najczęściej kupują mężczyźni w średnim wieku

  Przez internet najczęściej kupują mężczyźni w średnim wieku, robią to w dni robocze w godz. 8-17 i płacą przelewem elektronicznym - wynika z raportu "Polski konsument w sieci".
 • DM BZ WBK rekomenduje "kupuj" Orbis

  Analitycy DM BZ WBK, w raporcie z 22 marca, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Orbisu od zalecenia "kupuj" i wyznaczyli cenę docelową akcji spółki na poziomie 95,6 zł.
 • Analitycy radzą: Kupujcie złoto?

  Analitycy radzą: Kupujcie złoto?

  Jeszcze przez kolejne sześć do dziewięciu miesięcy można liczyć na kontynuację hossy na warszawskiej giełdzie - sugerują analitycy. Pod koniec roku może więc skończyć się czas, w którym rozsądne będzie inwestowanie w akcje. Najlepszą strategią w długim terminie jest podzielenie portfela inwestycyjnego na kilka klas aktywów, powinno wśród nich znaleźć się m.in. złoto.
 • DM mBanku zaleca "kupuj" TXM

  Analitycy DM mBanku w raporcie z 9 marca rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla spółki TXM od zalecenia "kupuj" z ceną docelową akcji na poziomie 6,95 zł.
 • DM BDM rekomenduje "kupuj" Mostostal Płock

  Analitycy DM BDM, w raporcie z 8 marca, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Mostostalu Płock od zalecenia "kupuj" z ceną docelową 20 zł.
 • DM BDM podniósł rekomendację dla PCC Rokita do "kupuj"

  DM BDM, w raporcie z 1 marca, podniósł rekomendację dla akcji PCC Rokita z "trzymaj" do "kupuj", jednocześnie podwyższając cenę docelową z 65 do 78 zł.
 • Nowe fundusze będą musiały kupować tylko obligacje?

  Nowe fundusze będą musiały kupować tylko obligacje?

  Nowe fundusze powstałe na bazie OFE będą musiały część pieniędzy inwestować w obligacje - pisze Gazeta Wyborcza. Tymczasem Polska na wczorajszym przetargu sprzedała nowe obligacje 30-letnie, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów.
 • Jakie działki kupują Polacy?

  Jakie działki kupują Polacy?

  Trudno oprzeć się wrażeniu, że rynek gruntów jest traktowany nieco po macoszemu. Znacznie więcej analiz dotyczy nieruchomości mieszkaniowych (zwłaszcza lokali mieszkalnych). Dlatego dane, które niedawno opublikował Główny Urząd Statystyczny, zasługują na szczególną uwagę.

Filmy - Kupować (1)