kupon

Artykuły - Kupon (32)

 • Skuteczność kuponów rabatowych w e-commerce

  Skuteczność kuponów rabatowych w e-commerce

  Podmioty z branży e-commerce wciąż poszukują skutecznych metod na pozyskanie klientów. Zakrojone na szeroką skalę działania reklamowe obejmują również zachęcanie klientów do zakupu danego produktu lub usługi poprzez zniżkowe kupony.
 • Zainwestował 4 złote. Wygrał miliony

  Zainwestował 4 złote. Wygrał miliony

  22 mln 439 tys. 355 zło­tych - tyle wygrała w Lotto osoba, która kupiła los przy ul. Łu­życ­kiej 12 w Bytomiu (woj. śląskie).
 • Czas na stylowe zakupy

  Czas na stylowe zakupy

  Specjalnie dla Was luksusowy miesięcznik kobiecy "Twój STYL" i znany na całym świecie magazyn "GRAZIA" przygotowały NAJWIĘKSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE! Interesują Cię: moda, uroda, urządzanie wnętrz? 12-13 października bądź gotowa na szalone zakupy.
 • Poszukiwany właściciel kuponu, na który padło 4,7 mln euro

  Władze miasta La Coruna na północy Hiszpanii poszukują nabywcy kuponu, na który padła w zeszłym roku wygrana w loterii w wysokości 4,7 mln euro. Ogłoszenie w tej sprawie ratusz opublikował we wtorek w internecie.
 • Zdradliwa fortuna

  Zdradliwa fortuna

  Pozornie szczęśliwy kupon totolotka dla paru osób okazał się biletem prosto do piekła!
 • Prezes Podhala Mirosław Mrugała dla INTERIA.PL

  Prezes Podhala Mirosław Mrugała dla INTERIA.PL

  - Nie zamierzam nikomu obiecywać, że za miesiąc, czy za dwa znajdę sponsora. Mógłbym nadać kupon w "totka", bo jest kumulacja i opowiadać, że będzie sponsor, ale to droga donikąd. Wolę postawić na długofalową, ciężką pracę - powiedział nam prezes MMKS-u Podhala Nowy Targ Mirosław Mrugała.
 • Wygrał 10 tys. euro, ale... zjadł kupon

  Jeden z pasażerów linii lotniczych Ryanair wygrał na pokładzie samolotu 10 tysięcy euro. Gdy jednak usłyszał, że załoga nie dysponuje taką kwotą, zdenerwował się i... zjadł kupon.
 • Wspólny bilet na mecz Ruchu i do teatru

  Kupon upoważniający do promocyjnego zakupu biletu na mecz piłkarzy Ruchu Chorzów w ekstraklasie i spektakl w chorzowskim Teatrze Rozrywki trafi do internetowej sprzedaży na początku marca.
 • Nadal wysokie oprocentowanie obligacji SP

  Nadal wysokie oprocentowanie obligacji SP

  Obecnie oferowane w sprzedaży detalicznej obligacje skarbowe są wciąż atrakcyjną formą oszczędzania. Oferta jest atrakcyjnym uzupełnieniem komercyjnych propozycji lokat. Przedstawiamy propozycję oszczędzania łączącą w sobie zysk i bezpieczeństwo - mówi Anna Suszyńska, zastępca dyrektora Departamentu Długu Publicznego w Ministerstwie Finansów.
 • Amerykanie zgarnęli 333 mln dolarów

  Amerykanie zgarnęli 333 mln dolarów

  Mega Millions - nowojorska loteria obejmująca 12 stanów USA - oferowała 333 mln dolarów. Trzeba było tylko wypełnić kupon z prawidłowymi liczbami. To trzecia największa wygrana (do wzięcia) w historii Stanów Zjednoczonych. Kwotami po 166,5 mln USD wzbogaciły się osoby z Kalifornii (San Gabriel) i Nowego Jorku (Bronx).