kumpel

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kumpel (Film (1997)[Buddy] Reż.Caroline Thompson) ,

Artykuły - Kumpel (16)

 • Aleksandra Kisio o serialu internetowym "Kumple"

  Aleksandra Kisio o serialu internetowym "Kumple"

  Aleksandra Kisio zagra jedną z głównych ról w internetowym serialu "Kumple". Aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" wierzy w powodzenie projektu. - Ludzie nie oglądają seriali w telewizji tylko w internecie - przekonuje.
 • "Jadłem, spałem i wysadzałem": Kumpel Stalina gotowy na demolkę

  "Jadłem, spałem i wysadzałem": Kumpel Stalina gotowy na demolkę

  Wybuchy i gigatonowe eksplozje już dawno przestały być domeną hollywoodzkich action-heroes. Dziś nawet komedie szczycą się galerią bohaterów, którzy - niczym William "Bill" Kilgore - uwielbiają "zapach napalmu o poranku". W ich gronie są już Forrest Gump, Adaś Miauczyński, pirotechnik z "Jaj w tropikach", a nawet pingwin z Madagaskaru o swojsko i polsko brzmiącym nazwisku. Wkrótce to wybuchowe towarzystwo zasili kolejny oryginał - Allan Karlsson - "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął".
 • Najlepsi kumple z "M jak miłość"

  Najlepsi kumple z "M jak miłość"

  Grają w cieniu dorosłych. Ale bywa, że to dzięki nim akcja naszego ulubionego serialu staje się ciekawsza. Sympatyków "M jak miłość" ostatnio przysporzyli dwaj pomysłowi kumple - Mateusz i Antek.
 • Jak zostać kumplem króla?

  Jak zostać kumplem króla?

  W 2010 roku "Jak zostać królem" zachwycił widzów i krytyków zdumiewającą historią króla jąkały. Teraz, po trzech latach od premiery oscarowego hitu, poznamy kontynuację losów brytyjskiego monarchy. Wszystko to w filmie "Weekend z królem", który zabiera Jerzego VI na spotkanie z inną znakomitością ówczesnej polityki - prezydentem USA, Franklinem Delano Rooseveltem.
 • Kto kumplem Spider-Mana?

  Kto kumplem Spider-Mana?

  Trwają castingi do filmowej kontynuacji "Niesamowitego Spider-Mana". Wiadomo, że swoje role powtórzą w niej Andrew Garfield i Emma Stone, ale pojawią się także nowe, choć fanom komiksu bardzo dobrze znane postaci. Jedną z nich będzie Harry Osborn.
 • "Kochanie, poznaj moich kumpli": Baranina na wesele

  "Kochanie, poznaj moich kumpli": Baranina na wesele

  Na egzotycznej plaży Anglik David spotyka piękną Australijkę Mię. Po dziesięciu dniach oświadcza się. Kilka miesięcy później leci z kumplami na swój ślub do Australii, gdzie ma poznać "uroczą" rodzinkę panny młodej, w tym Ramsy'ego - dorodnego barana rasy merynos. To będzie najgorsze wesele roku...
 • Kumple produkują "Kumpli"

  Kumple produkują "Kumpli"

  Warszawscy aktorzy postanowili nie czekać na telefon z telewizji z propozycją angażu, ale skrzyknęli się i wspólnie z zaprzyjaźnionym reżyserem wzięli się za produkcję serialu komediowego. Roboczy tytuł produkcji to "Kumple".
 • Najlepszy kumpel Julii Roberts

  Najlepszy kumpel Julii Roberts

  Richard Jenkins ("Tajne przez poufne") pojawi się obok Julii Roberts w filmie "Eat, Pray, Love".
 • Autorki "Trzech kumpli" z nagrodą

  Autorki filmu "Trzech kumpli": Ewa Stankiewicz i Anna Ferens, redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego" ks. Adam Boniecki oraz publicysta Bronisław Wildstein to laureaci nagród im. Dariusza Fikusa za 2008 r
 • "Trzech kumpli" z nagrodą

  "Trzech kumpli" z nagrodą

  Ewa Stankiewicz i Anna Ferens otrzymały w środę Nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski, który wpłynął istotnie na życie Polaków. Autorki nagrodzono za film "Trzech kumpli" wyemitowany w TVN.

Filmy - Kumpel (3)