kulturystyka

Artykuły - Kulturystyka (10)

Filmy - Kulturystyka (4)

 • Co za sylwetka! Kulturyście z Korei Chul Soonowi widać każdy mięsień. Wideo

  Hwang Chul Soon jest kulturystą, który - jak sam twierdzi - tak dobrze zbudowaną sylwetkę osiągnął poprzez ciężkie ćwiczenia. Mówi też, że nie stosował nigdy niedozwolonych odżywek. Na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia. W szczególności jedna fotografia zrobiła furorę w sieci. Widać na niej jego przemianę od 2001 roku.
 • Co za sylwetka! Polka Dominiczak mistrzynią Europy. Wideo

  Dagmara Dominiczak została mistrzynią Europy w kategorii fitness wellness. Nie zawsze jednak mogła pochwalić się taką wysportowaną sylwetką. Do ćwiczeń poczuła pasję 4 lata temu.
 • Jej "masa mięśniowa" robi furorę w sieci

  Młoda tancerka tak bardzo chciała wyglądać szczupło, że pewnego dnia obudziła się, ważąc niewiele ponad 30 kilogramów. Okazało się, że ledwo tańczy, jest ciągle zmęczona i senna, a jej życie jest poważnie zagrożone. Dostała wtedy ultimatum: albo zaczniesz się leczyć albo koniec z tańcem. Dziewczyna przeszła długą i trudną drogę, którą zresztą cały czas - ku przestrodze - dokumentowała. Finał jest taki, że została... kulturystką, a jej ciało i historia poruszyły cały internet.
 • 50-letnia farmerka eksponuje wdzięki!

  50-letnia Jennifer Saucier nie jest już co prawda nastolatką, ale figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta w kwiecie wieku. Dzięki umięśnionej sylwetce i pewności siebie, filmy Jennifer zyskują miliony wyświetleń w internecie. Kobieta ma wszystko, czego nie powstydziłby się żaden farmer. Od przytulania prosiąt do rąbania drewna, Jen zmaga się ze wszystkimi aspektami życia na wsi – często tylko w skąpym bikini. Filmy, które nagrywa podczas codziennych prac, przynoszą jej ogromną popularność w mediach społecznościowych. Farmerka zarabia na nich 100 tysięcy dolarów rocznie. Latem ubiegłego roku jej film z przeciągania traktora osiągnął rekordową oglądalność, zbierając ponad 1,8 miliona odsłon. – Zaczęło się od niewinnej zabawy, podobało się to moim przyjaciołom. Teraz z mężem na tym zarabiamy – mówi farmerka. Jen ma dwoje dorosłych dzieci. Jak przyznaje bez ogródek, są z niej dumne tylko dlatego, że zarabia dużo pieniędzy. Oprócz typowych prac na roli, Jen chwali się także umiejętnościami strzeleckimi, łucznictwem, rzutem siekierą, ścinaniem drzew czy popisuje się ciągnikowym „driftem”. – Jestem chłopczycą. Zawsze byłam twardą dziewczyną – zaznacza farmerka. Jak dodaje, najważniejsze, to stosować właściwą dietę i pozostać w dobrej formie. Aby ją utrzymać, Jennifer o poranku robi przysiady i pompki, po południu dla przyjemności przeciąga traktor, a dzień kończy cross fitem. – Mogę być po 50-tce, ale i tak jestem silniejsza i zdrowsza niż ludzie o wiele młodsi. Nic mnie nie zatrzyma – deklaruje.