kulturystyka

Artykuły - Kulturystyka (8)

Filmy - Kulturystyka (6)

 • Co za sylwetka! Kulturyście z Korei Chul Soonowi widać każdy mięsień. Wideo

  Hwang Chul Soon jest kulturystą, który - jak sam twierdzi - tak dobrze zbudowaną sylwetkę osiągnął poprzez ciężkie ćwiczenia. Mówi też, że nie stosował nigdy niedozwolonych odżywek. Na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia. W szczególności jedna fotografia zrobiła furorę w sieci. Widać na niej jego przemianę od 2001 roku.
 • Co za sylwetka! Polka Dominiczak mistrzynią Europy. Wideo

  Dagmara Dominiczak została mistrzynią Europy w kategorii fitness wellness. Nie zawsze jednak mogła pochwalić się taką wysportowaną sylwetką. Do ćwiczeń poczuła pasję 4 lata temu.
 • Piękna Polka wicemistrzynią świata. Za rok złoto?

  Natala Damek zdobyła srebrny medal na mistrzostwach świata juniorów IFBB Bikini Fitness w Ekwadorze. - Za rok mój ostatni sezon juniorski. Mam nadzieję, że wtedy uda się powalczyć o złoto - zapowiedziała za pośrednictwem Instagrama piękna polska zawodniczka. (Agencja TVN/x-news)
 • Mistrzyni Europy bikini fitness

  - Trenuję od trzeciej klasy podstawówki - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Patrycja Słaby, która jest mistrzynią Europy bikini fitness. Dlaczego wybrała właśnie tę dyscyplinę sportu? Jaką ma dietę? - Moja dieta jest bardzo zróżnicowana, jem cztery posiłki dziennie, jem nawet gorzką czekoladę - zaznaczyła. Jak wyobraża sobie swoją przyszłość? Czym różni się bikini fitness od kulturystyki? (Dzień Dobry TVN/x-news)