kulturyści

Artykuły - Kulturyści (2)

 • Chciał mieć ładniejsze mięśnie, wstrzyknął w ramię olej kokosowy

  Chciał mieć ładniejsze mięśnie, wstrzyknął w ramię olej kokosowy

  Lekarze ostrzegają kulturystów przed wstrzykiwaniem sobie nietypowych substancji, które mają na celu modyfikację kształtu ich mięśni. Ta niebezpieczna praktyka wypłynęła na światło dzienne wraz z przypadkiem młodego Brytyjczyka, który został przyjęty do szpitala z objawami utraty funkcji prawego ramienia. To tylko wierzchołek góry lodowej.
 • Nieśmiały kulturysta szuka miłości

  Nieśmiały kulturysta szuka miłości

  Duński film "Misiaczek" w reżyserii Madsa Matthiesena, tegoroczny zwycięzca festiwalu Off Plus Camera w Krakowie, wcześniej nagrodzony za reżyserię na amerykańskim Sundance, trafi 7 września do kin w Polsce.

Filmy - Kulturyści (1)

 • Siłownia dla prawdziwych twardzieli

  Kachalka to słynna siłownia w parku w Kijowie, założona w 1970 roku. Zajmuje ona 10 kilometrów kwadratowych, a do budowy sprzętów gimnastycznych użyto tam ciężkich łańcuchów, rur grzewczych, lin, kamieni, części pojazdów, haków dźwigowych, jednym słowem – wszelkiego przydatnego do konstrukcji przyrządów złomu oraz śmieci. Tę oryginalną i bezpłatną siłownię zaprojektowali: polski gimnastyk Kazimierz Jagielski i ukraiński matematyk Jurij Kuk. Kachalka przyciąga nie tylko zaprawionych w bojach kulturystów, ale też i mniej wysportowanych ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił i poćwiczyć oraz zwiedzić ten niezwykły teren.